čtvrtek 12. dubna 2012

Melodie mého srdce

Název filmu: Melodie mého srdce (August Rush)
Režisér filmu: Kirsten Sheridan
Hrají: Freddie Highmore, Keri Russell, Jonathan Rhys Meyers, Robin Williams, Terrence Howard, Alex O´Loughlin a další
Premiéra: rok 2007
O čem film je? (ČSFD):
Setkání Lyly (Keri Russell) a Louise (Jonathan Rhys Meyers) v New Yorku je osudové a noc, kterou spolu tato krásná violončelistka a irský kytarista stráví, je pro oba nezapomenutelná. Lylin otec o jejich lásce ale nechce slyšet a vezme dceřin osud do svých rukou. Díky němu se tedy Lylin a Louisův syn Evan "August Rush" (Freddie Highmore) dostane hned po narození do sirotčince, kde sní o svých nepoznaných rodičích. Evan má obrovský hudební talent, hudbu slyší všude kolem sebe a jednoho dne ho dovede i do New Yorku, kde nezůstane dlouho bez povšimnutí. Začne studovat na prestižní hudební konzervatoři a díky hudbě se dostane dokonce i k vytouženému cíli, kterým je setkání s jeho rodiči

Můj názor:
Film se mi vážně moc líbil. Má opravdu krásný příběh a hlavně je plný úžasné hudby! To je prostě nádhera. Film za soundtack dokonce získal nominaci na Oscary, což opravdu svědčí o kvalitě soundtracku. Já jsem z něj byla nadšená!
Jelikož bych na filmu vychválila všechno, tak nebudu svůj názor prodlužovat. Prostě se mi to celé opravdu líbilo. Ať už samotný příběh či herecké obsazení a nebo ten soundtrack. Film doporučuji všema deseti a hlavně milovníkům hudby, protože ti si tu přijdou na své. :)

Trailer:

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.