pondělí 4. června 2012

Filmová podoba týdne (17)


Jedná se o meme jehož autorem je Niklaus. Cílem tohoto meme je každý týden uveřejnit nějaký film/seriál, který je podle knihy.

Název filmu: P.S. Miluji Tě
Režisér filmu: Richard LaGravenese
Hrají: Gerard Butler, Hilary Swank, Kathy Bates, James Marsters, Gina Gershon, Lisa Kudrow, Dean Winters a další
Název knihy: PS: Miluji Tě
Autor knihy: Cecelian Ahern
O čem film je? (ČSFD):
Mladá vdova Holly objeví 10 dopisů, které jí zanechal manžel. Mají jí pomoci překonat bolest a začít nový život... Pro Holly tak začíná rok neobyčejných dobrodružství, které pro ni před svou smrtí její manžel připravil, a která jí pomohou uvědomit si, kdo doopravdy je - a také jí připomenou: P.S. Miluji Tě

Můj názor:
Abych byla upřímná, dlouho jsem nevěděla, že tento film je podle knihy. Vlastně jsem to zjistila docela nedávno, když jsem si prohlížela knížky na stránkách nakladatelství BB/art. Takže jsem prozatím knihu ještě nečetla, ale určitě se na ni jednou mrknu.
Já se tenkrát nechtěla koukat ani na film, nějak mě odrazoval ten příslib nějaké té slaďárny. Ale sestra si to prostě pustila, takže jsem na to musela koukat. Nejdříve tak nějak letmo, ale nakonec mě to hodně zaujala a líbilo se mi to. Dokonce mi přišel ten příběh i dost smutný a v krku jsem měla knedlík, jak jsem musela místy potlačovat brek. A to je co říct. Většinou se mi u filmů ani u knížek brečet nechce, ale tohle to kupodivu dokázalo... Film je opravdu krásně odpočinkový a příjemně romantický, žádná velká slaďárna.
Takže, doporučuji zkouknout, když budete chtít vidět něco romantického. ;)

Trailer:

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.