pátek 29. června 2012

Letní giveaway u Kristen aneb odměna za vysvědčení


Jak vám asi napovídá název článku, je tu ta mnou slibovaná soutěž či jinak giveaway. Rozhodla jsem se ji uspořádat na počest začínajících prázdnin, konce školního roku a zároveň to má být taková určitá forma odměny za vysvědčení. Taktéž bych formou této soutěže chtěla poděkovat všem mým pravidelnějším čtenářům, kteří můj blog navštěvují a já doufám, že i nadále navštěvovat budou. ^^
A o co, že si zasoutěžíme? Nu, posledně jsem tu pro vás měla anketu. Pár osůbek přece jenom hlasovalo a nakonec to vyhrála kniha Dokonalý pár od Ally Condie.
Kniha už je objednaná a někdy příští týden by mi měla dojít. Tak doufám, že mi dorazí v pořádku, abych mohla nějakého toho šťastlivce obdarovat.
Takžé. Prozatím se soutěží pouze od jeden výtisk knihy Dokonalý pár. Nicméně pokud bude soutěžících hodně, je klidně možné, že do soutěže ještě nějaká kniha přibude. Ale nic neslibuji. ;)

A co nějaká pravidla?
1. Soutěž probíhá od 29.6.2012 až do 21.7.2012 (přesně do 23:59 hodin).
2. Výherce vylosuji následující den a uveřejním jeho jméno, pokud to nebude možné, tak následující týden. Losuji pomocí Random.org
3. Soutěž je otevřena jen pro návštěvníky s dodací adresou v České republice. (Slibuji, že příští soutěž bude snad i pro naše slovenské sousedy a snad se mi třeba podaří splašit i nějakou tu slovenskou knížku. ^^)
4. Soutěžící musí být starší 13-ti let, jinak pouze se souhlasem rodičů.
5. Soutěžící má 72 hodin na odpovězení na vítězný email. Pokud dopředu víte, že v té době nebudete mít přístup k internetu, vzkažte mi to na konci ve formuláři.
6. Do soutěže vstupujete vyplněním formuláře, který je níže. Všechny duplicitní vstupy budou smazány!
7. Ve formuláři jsou některé vstupy navíc. Upozorňuji, že všechno kontroluju.

Soutěžní formulář

To je ode mě snad vše, snad jsem na nic nezapomněla. Takže mě teď nezbývá nic jiného než vám popřát hodně štěstí a krásné prázdniny! :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.