pondělí 9. července 2012

Filmová podoba týdne (22)


Jedná se o meme jehož autorem je Niklaus. Cílem tohoto meme je každý týden uveřejnit nějaký film/seriál, který je podle knihy.

Název filmu: Jsem číslo čtyři
Režisér filmu: D. J. Caruso
Hrají: Alex Pettyfer, Timothy Olyphant, Teresa Palmer, Dianna Agron, Callan McAuliffe, Kevin Durand, Judith Hoag a další
Název knihy: I Am Number Four (v češtině nevyšlo, ve slovenštině Som číslo štyri)
Autor knihy: Pittacus Lore
O čem film je? (ČSFD):
Jsem Číslo čtyři je napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi (Alex Pettyfer), který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho (Timothy Olyphant) jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny. Malé městečko v Ohiu, kde nyní žije, je svědkem nečekaných a převratných událostí, které změní Johnův život - seznámení s jeho první láskou (Dianna Agron), objevení nových schopností a nalezení spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.

Můj názor:
Já osobně jsem tenhle film měla tenkrát ve svém hledáčku jen proto, že tam hraje Dianna Agron a tu jsem znala z Glee, když jsem ho ještě loni sledovala. Nějak jsem nevěděla co od filmu čekat, ale ukázka se mi líbila. Tak jsem se na film mrkla a nakonec jsem byla docela spokojená. Líbil se mi celý ten nápad a i to herecké obsazení. Až o něco později jsem se dozvěděla, že je to i kniha. A docela dost mě mrzí, že u nás vydaná není. Já bych si ji ráda přečetla. Možná si někdy zkusím pořídit slovenskou verzi, to ještě uvidím. Ale na Slovensku teď někdy vychází díl druhý - Sila šestky. :)

Trailer:

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.