neděle 22. července 2012

Letní giveaway u Kristen - Vyhlášení vítěze!


Jak jistě víte, až do včerejška zde probíhala soutěž o knihu Dokonalý pár. A docela dost jsem byla překvapená, když jsem viděla, kolik soutěžících se zúčastnilo! Dohromady vás bylo krásných 72! Páni! To je něco! :D Ani nevíte, jakou z toho mám radost!
Nu, ale jelikož je už po termínu, tak předem říkám, aby jste se do soutěže už nehlásili. Je ukončená. :) A taky jsem vám slíbila, že dnes vyhlásím vítěze, což? No, sice je to jen pár hodin co jsem přijela z dovolené a po té cestě jsem docela unavená, ale i přesto jsem se pustila do počítání a zapisování (věřte mi, je to hrůza :D). Nakonec mi vyšlo celých 236 vstupů! Přičemž někdo využil všechny vstupy, jiný jen jeden. Ale většina z vás aspoň dva. ;)

Vítěze mám v této době už vylosovaného, ale než povím jeho jméno, chtěla bych vám poděkovat za všechny knihy, které jste mi doporučovali. Sice jste mi většinou doporučovali knihy, které znám (hlavně co se týče známých sérií - ty jsem většinou už četla), ale našlo se pár knih pro mě neznámých a ty jsem si přidala do svého to-read listu. ;)
Zároveň děkuju za některé hezké vzkazy, které jste mi zanechali! Moc vám děkuju, rozhodně mě potěšily! :))

No, asi bych už měla přejít k tomu vyhlášení, žé? Tak dobře. Tady je vylosované číslo:

A číslo 126 patří...

Ells!

A víte co? Ells mi napsala takový pěkný vzkaz: Díky, díky, díky! Dokonalý pár je úžasná kniha určená pro výhru. Stejně vím, že ji nevyhraju, ale budoucímu výherci to strašně moc přeju. :)

Že prý určitě nevyhraje! :D A přitom je opak pravdou! Takže tímto Ells gratuluji k výhře a jdu jí sepsat vítězný email. :)
To bude ode mě pro dnešek asi vše. Snad jen, že tohle určitě není poslední soutěž, která na blogu proběhla, takže netruchlete, když jste dnes nevyhráli. Určitě můžete čekat další. I když těžko říct kdy, to se ještě uvidí. ;) :)

Tak se mějte hezky a ještě jednou vítězce gratuluji! :))

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.