neděle 29. července 2012

Potřeštěné letí kniho-dumání (5)

VeEee ve spolupráci se Syki vytvořila letní projekt Potřeštěné letní kniho-dumání. Má to určitou podobu dumání, ale spíše jde o sestavování knih na určitá, dosti zajímavá témata. Více o projektu si můžete přečíst ZDE.
A jak vám si došlo, já jsem se rozhodla zapojit, jelikož mě tento projekt dost zaujal a hlavně si myslím, že by to mohlo být zábavné. :) Dnes vám tedy přináším páté téma.

Knihy, které mi dobře půjdou k barvě plavek

Léto v plném proudu a pokud počasí dá, taký pěkný pařák. Člověk se samozřejmě musí nějak osvěžit a kam jinam jít, než k bazénu? Jenže k tomu potřebujete nejen kvalitní a dosti přitažlivé plavky, ale také adekvátní knihu, která by vám k vašemu plaveckému úboru také řádně ladila. Sestavte seznam 5 knih, které jsou tím nejlepším čtivem k bazénu a také k vaší image a napište, proč jste si vybrali právě je.

  
1. Roztomilé malé lhářky od Sary Shepard
2. Lovkyně snů: Procitnutí od Lisy McMann
3. Virus od Kathy Reichs
4. V kůži supermodelky od Meg Cabot
5. Inkarceron od Catherine Fisher

Důvod proč jsem vybrala tyto knihy je celkem prostý - mé plavky mají černou barvu. Takže jsem musela vybrat knížky, které mají tmavé obálky. Po chvilce přemýšlení jsem zvolila výše uvedené knížky, jelikož se mi jejich obálky dost líbí a řekla bych, že si je klidně můžu vzít k vodě, aniž bych se za ně musela stydět. I když tři z nich jsem už četla a to Procitnutí, Virus a V kůži supermodelky. Na ty zbylé dvě se chystám. :)

A které by seděly k barvě plavek vám? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.