neděle 8. července 2012

Potřeštěné letní kniho-dumání (2)

Nevím, jestli jste si toho všimli, ale VeEee za spolupráci se Syki vytvořila letní projekt Potřeštěné letní kniho-dumání. Má to určitou podobu dumání, ale spíše jde o sestavování knih na určitá, dosti zajímavá témata. Více o projektu si můžete přečíst ZDE.
A jak vám si došlo, já jsem se rozhodla zapojit, jelikož mě tento projekt dost zaujal a hlavně si myslím, že by to mohlo být zábavné. :) Dnes vám tedy přináším druhé téma.

Ze kterých knih se mi bude nejlépe vyklepávat písek?

Chystáte se letos na dovolenou do zahraničí? A už víte, jaké knihy si s sebou přibalíte do kufru? Že se nikam nechystáte a budete bručet doma? Nevadí! Představte si, že se jen tak válíte na pláži, slyšíte šplouchání vlnek a v rukou držíte to, co máte nejradši - tedy knihu (na co jste mysleli?!). Sestavte seznam 5 knih, ze kterých byste díky dovolené vyklepávali písek a napište, proč jste si vybrali právě je.

Jelikož já na dovolenou skutečně mířím (i když né přímo k moři, nicméně budeme se chodit koupat, takže tam nějaký písek bude), a tudíž spíše vypíšu seznam knih, které bych si ráda vzala sebou. :)


1. Dokonalý pár od Ally Condie
První z knih, kterou bych si ráda vzala sebou na dovolenou. A jelikož jsem na ni vážně zvědavá, tak ji patrně budu číst jako první, takže je dost možné, že se do ní ani žádný písek nedostane. A pokud ano, tak snad půjde snadno vyklepat. :)

2. Andělé noci od Lili St. Crow
Abych byla upřímná, do téhle knížky se pořád nemůžu donutit. Takže si ji hezky vezmu sebou. A snad si ji přečtu, až budu mít přečtené ostatní knížky. Ale jelikož ji budu číst jako poslední, je dost možné, že se do ní dostane velké množství písku. A já budu jen doufat, že ten písek z ní půjde ven snadno a mně se kniha snad bude nakonec líbit.

3. Pod nekonečnou oblohou od Veronica Rossi
Další z knižních novinek, na které jsem dost zvědavá a kterou bych si i chtěla vzít sebou na dovolenou. Zatím se snažím si o knize moc nemyslet, nečíst moc recenzí, abych třeba nebyla moc natěšená. A pak zklamaná. To bych totiž klidně mohla tou knížkou praštit do písku a to bych pak určitě měla co vyklepávat, avšak doufám, že něco takového se nestane a tato kniha bude písku ušetřena.

4. Lovkyně snů: Vstříc temnotě od Lisa McMann
První díl se mi líbil nebo se mi aspoň zdál dobrý. Proto mě zajímá, co přinese díl druhý. Ten mi už nějaký ten měsíc leží na poličce, tak snad je čas se do něj pustit. Já osobně si myslím, že tu knížku přečtu tak rychle, že se do ní písek ani nedostane. A pokud nějakou nešťastnou náhodou ano, tak bude snadno pryč - vždyť ta kniha je tak malá. :)

5. Tak padne náš svět od Megan Crewe
Poslední knížka, kterou bych si ráda vzala sebou - pokud se mi bude vejít do kufru, že. Ale snad se mi podaří i ji nějak propašovat. Avšak na tuhle knížku si budu muset dát pozor - je to kousek z naší drahocenné městské knihovny, tudíž se do ní nesmí dostat písek. A pokud se náhodou dostane, budu ho muset velmi důkladně vyklepat, takže snad ho bude málo.

A jaké knihy si budete brát na dovolenou vy? :)

Zdroj obálek:
www.goodreads.com

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.