středa 25. července 2012

Waiting on Wednesday (23)


Toto meme pořádá Breaking the Spine. Cílem meme je uveřejnění knih, které si chceme přečíst.

Autor: Patricia Briggs
Originální název: Cry Wolf
Český název: Štvanice
Série: Alfa a omega
Díl: 1.
Antace:
Knihou Štvanice z nové série Alfa a Omega Patricia Briggs opět potěší milovníky vlkodlaků. A také všechny fanoušky předchozí mimořádně úspěšné řady knih s Mercy Thompsonovou v hlavní roli. Charles, hlavní hrdina Alfy a Omegy, je bratr Samuela, který je jedním z hlavních hrdinů série Mercy Thompsonová a taky syn Brana, alfy všech alfů.

Anna netušila, že vlkodlaci existují, dokud jedné noci nepřežila krutý útok… a nestala se jedním z nich. Po třech letech na poslední příčce hierarchie smečky se naučila klopit hlavu a nikdy, nikdy nevěřit dominantním vlkům. Pak ale do jejího života vstoupil Charles Cornick, zabiják a syn vůdce všech vlkodlaků v Severní Americe.
Charles tvrdí, že Anna je nejen jeho družka, nýbrž i vzácná a ceněná omega. A právě Annina vnitřní síla a konejšivá přítomnost se ukáží být neocenitelné, když se spolu s Charlesem vydá na lov vlkodlačího odpadlíka - tvora pod kontrolou magie tak temné, že by mohl ohrozit celou smečku.


Tahle knížka mi na poličce leží už od té doby co vyšla, což už pár měsíců je. Ale zatím jsem na ni nějak neměla čas a náladu. Nicméně teď jsem na knihu dostala chuť, takže se na ni asi brzo mrknu. A jsem moc zvědavá, jak se mi bude líbit. Sérii o Mercy od paní Briggs mám ráda a líbí se mi, takže doufám, že se mi bude líbit i tahle knížka (a její následná pokračování). :)

Zdroj anotace a obálky:
www.goodreads.com

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.