pátek 31. srpna 2012

Nakladatelský maraton - Fantom Print


Původně dnes mělo být na řadě nakladatelství Albatros, ale to jsem nakonec posunula trochu níže. Důvod je docela jednoduchý - mamka se ségrou jsou ve Španělsku a mají sebou foťák - jediný, která doma máme. Ještě než odjely, stihla jsem nafotit pár knih, jenže v době focení mi nešel internet a tak jsem nevěděla jak mi ta nakladatelství jdou popořadě, proto jsem Albatros nevyfotila. Pak jsem to už nestihla. Proto jsem ho prohodila s nakladatelstvím Fantom Print, jemuž se dneska budu věnovat. :)

Tak tentokrát jsem četla všechny knihy, které od nakladatelství Fantom Print mám. I když ono těch knih zatím moc není. :)
Na fotce můžete vidět první tři díly ze série o Kate Daniels - Magie mrtvých, Magie spaluje a Magie útočí. Tyhle knížky zbožňuju! I když jsem tedy neměla nijak v plánu si je pořídit. A tu Magii mrtvých jsem vlastně nejdřív měla doma půjčenou z knihovny, ale nestihla jsem ji přečíst a musela ji vrátit. Když jsem pak v únoru dostala od strejdy k narozeninám poukázku na knihy u Dobrovského, vyrazila jsem do Liberce, aniž bych vědělo co si koupím. Hodně dlouho jsem knihkupectví prolézala a pořád přemýšlela co si pořídit. Pak mi do oka padla Magie mrtvých a všechny následující díly. V té době jsem měla už přečtenou nadšenou recenzi od Syki a tak jsem do knih šla a odvezla jsem si je domů. A rozhodně nejsem zklamaná. :) Na blogu můžete najít i recenze na všechny tři díly.

O koupi Štvanice od Patricie Briggs jsem byla rozhodnutá hned jak jsem zjistila, že kniha vyjde. Znala jsem knihy o Mercy a chtěla jsem od této spisovatelky něco mít, proto jsem si Štvanici pořídila. Určitě toho nelituji - ta kniha je vážně skvělá! Na blogu můžete najít i recenzi. Dalším bonusem jest to, že ji mám od paní Briggs podepsanou! :) Z toho jsem pořád ohromně nadšená a jsem fakt šťastná, že jsem se na autogramiádu mohla dostavit. :)

Kolik knih od Fantom Printu mám dohromady?

4

(Tohle nebylo těžké spočítat, což? ^^)

A co bych si v budoucnu ráda pořídila?
No tak určitě pokračování série o Kate Daniels. :) Fantom Print má sice čtvrtý a pátý díl v edičním plánu, ale o knihách se pořád nic moc neví. A já pevně doufám, že aspoň jeden z dílů letos vyjde! Kéž by to bylo co nejdřív! Já potřebuju další dávku Currana a Kate! :D
Samozřejmě se chytám i na Loviště - pokračování Štvanice. A určitě si budu chtít koupit i další díly, které v sérii Alfa a omega vyjdou. :) A na všechny se samozřejmě těším už teď.
Plus bych si jednou ráda dokoupila všechny knížky o Mercy Thompsonové. Knížky mám tedy už skoro všechny přečtené (chybí mi jen 6. díl), ale ráda bych je měla na své poličce. Uvidím kolik peněz se mi nashromáždí od příbuzných k Vánocům. Docela ráda bych si ty knížky po Vánocích pořídila. :)
A pokud budu mít někdy peníze na utrácení, tak si koupím knihy ze série Noční běžci - to druhé vydání z roku 2011. ^^ :)
No, myslím, že si toho chci pořídit dost. :D Takže tohle bude asi už stačit. :D :)

A co vy a Fantom Print? Kolik knih od tohoto nakladatelství máte? A případně, kterou knihu/knižní sérii od tohoto nakladatelství máte nejradši? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.