pátek 17. srpna 2012

Nakladatelský maraton - Knižní klub


Mám tu pro vás další část Nakladatelského maratonu a další náhled do mé knihovničky. Dnes se budeme věnovat druhému nakladatelství a konkrétněji Knižnímu klubu. Tentokrát jich není tolik jako u Fragmentu, ale i tak docela dost. Přesný seznam knih máte níže. :)

Na začátek pro vás mám více dílnou sérii, kterou vlastním a které bych se nejradši zbavila. Ano, jedná se o Školu noci. Jak vidíte na fotce, vlastním z této série sedm dílů.
A jak jsem k nim vůbec přišla? Nu, první díl vycházel v době kdy jsem žrala upíry a navíc při vydání měl obrovskou reklamu. Člověk si té knihy musel všimnout. A mě navíc zaujala obálkou, která se mi i dnes dost líbí, ale i anotace byla fajn. Tak jsem mamku uprosila a knihu jsem měla doma. První díl se mi docela líbil, proto jsem si pořídila druhý a třetí. Druhý jsem ještě přežila, třetí už jsem nezvládla. Ale v té době jsem měla doma už i pátý a šestý díl, protože jsem nevěděla, že se mi to přestane líbit. Sedmý díl jsem nějakým nedorozumněním dostala loni k Vánocům - no jó, tatínek byl akční, ale nevybral nic dobrého.
A jdeme dál. Teď následují hlavně rozkoupené série (až na Inkarceron). Jako první (zleva doprava) můžete vidět Inkoustové srdce. Nemám nejmenší ponětí kde jsem knihu koupila, ale prostě je u nás doma. Další díly nemám a pořídit asi nehodlám, obzvlášť když ty další jsou v jiném provedení.
Dále tam je Dokonalý pár. To nebyla vyloženě špatná kniha, něco na ní bylo, ale něco jí i chybělo. Nicméně jsem ráda, že knihu mám doma a na další díly se těším. :)
Následuje Pod nekonečnou oblohou. Tuhle knihu jsem ještě nečetla, ale jsem na ni dost zvědavá. A pevně doufám, že se mi bude líbit. Tak snad se k ní dostanu co nejdříve (jako k asi dalším dvaceti knihám ^^ :D).
Pak tam je Inkarceron a navazující Sapphique. Ani tyhle knihy jsem ještě nečetla, i když je mám doma už nějakou dobu - pořizovala jsem je krátce po vydání. Ale teď mě na Inkarceron nalákala recenze od Laurdes, tak snád se k ní někdy dokopu. :D :)
Železný král je první díl ze série Železná víla a tady se upřímně přiznám, že jsem po knize šla hlavně kvůli obálce. I když anotace mi nezněla špatně a ukázka se mi líbila. Knihu už mám přečtenou a na blogu je možné nalézt recenzi. Sice jsem celkově z knihy nebyla nijak extra nadšená, ale konec mě skvěle nalákal na další díly. :)
Jako poslední tam můžete vidět jeden z dílů ze série Level 26. Nevím, jestli to je díl první nebo druhý, ale jinak máme doma oba díly. Avšak jeden z nich je půjčený. Level 26 jsou knihy pořízené pro mého taťku, ale jelikož on je válel u postele, tak jsem mu je sebrala a sestře nastrčila do poličky. Knihy jsem nečetla, ale jednou si je určitě přečtu, vzhledem k tomu, že jsou od tvůrců Kriminálky New York, Las Vegas a Miami. :))

Kolik knih od Knižního klubu mám dohromady?

15

(Na fotce 14 knih, chybí jeden díl Levelu 26, kdyby to někdo počítal. :))

A co bych si v budoucnu ráda pořídila?
Tentokrát bude seznam trochu delší. Teď v září určitě chci knihu Mezi láskou a smrtí od Meg Cabot, jelikož Meg Cabot je pro mě záruka kvality, anotace knihy zní dobře a navíc od Meg zatím nemám doma žádnou knihu! Což je hrůza, když ji mám tak ráda.
Poté se samozřejmě chystám na pokračování Dokonalého páru - Matched 2: V nesnázích a určitě budu chtít i třetí díl. Ve své knihovničce uvítám i pokračování Železného krále a knihy Pod nekonečnou oblohou. A mamka taťkovi chystá pořídít i další díl ze série Level 26.
A ještě bych si jednou ráda od Knižního klubu pořídila sérii Mediátor od Meg Cabot. I když tady budu muset pátrat po různých bazarech a tak. Rozhodně bych u této série uvítala dotisk a hádám, že nebudu sama. :)
Jó a ještě nesmím zapomenout, že bych si ráda pořídila trilogii Hex Hall, u které v září vyjde poslední díl. Snad se mi to podaří koupit do konce tohoto roku. :)
Z knih, o kterých vím, by to bylo asi vše. I když je dost možné, že na seznamu ještě něco přibude. Ale uvidíme. :))

A kolik knížek od Knižního klubu máte vy? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.