neděle 19. srpna 2012

Potřeštěné letní kniho-dumání (8)

VeEee ve spolupráci se Syki vytvořila letní projekt Potřeštěné letní kniho-dumání. Má to určitou podobu dumání, ale spíše jde o sestavování knih na určitá, dosti zajímavá témata. Více o projektu si můžete přečíst ZDE.
A jak vám si došlo, já jsem se rozhodla zapojit, jelikož mě tento projekt dost zaujal a hlavně si myslím, že by to mohlo být zábavné. :) Dnes vám tedy přináším osmé téma.

Knihy, které rodiče nesmí vidět

Každý z nás má pár kousků knih, o nichž před rodiči tak nějak mlží, hlavně jim nesděluje jejich hříšný obsah. Protože před rodiči by něco mělo zůstat tajemstvím - pro vaše i jejich dobro. Sestavte seznam 5 knih, za které se před rodiči tak trochu stydíte a raději byste dělali týden domácí práce, než abyste jim vysvětlili, o čem vlastně ta kniha je a napište, proč jste si vybrali právě je.

No, abych byla upřímná, já většinou nemám potřebu před rodiči nějaké knihy schovávat. :) Taťku nezajímá co čtu a mamku asi taky ne, ale i kdyby jo, tak si to může snadno zjistit, jelikož v knihovně máme jeden společný účet, na který si obě půjčujeme knihy. Takže mamka ví, že čtu nějaké knihy, které se jmenují jako třeba Milenec z temnoty, ale asi na druhou stranu neví jak podrobně tam jsou některé věci popisovány. ^^ A já tedy rozhodně nemám potřebu jí říkat o čem jsou knihy ze série Bratrstvo černé dýky od J. R. Ward. :D Takže jo, o těhle knihách bych se s rodiči určitě nebavila. Jiné podobné knihy jsem ještě nečetla. I když se chystám na knihu Na půl cesty do hrobu či na knihy o Anitě Blake a o těch mamce taky asi nebudu vyprávět. :)
To ode mě bude pro dnešek asi vše. Já skutečně nečtu nějaké jiné knihy, o kterých bych se bála mluvit. Takže pro dnešek omluvte mou stručnost, ale k tomuto tématu nemám více co říct. :)

A co vy? Maté nějaké knihy, o kterých by jste s rodiči nemluvili? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.