středa 15. srpna 2012

Waiting on Wednesday (26)


Toto meme pořádá Breaking the Spine. Cílem meme je uveřejnění knih, které si chceme přečíst.

Autor: Lynn Flewelling
Originální název: Stalking Darkness
Český název: Příchod tmy
Série: Noční běžci
Díl: 2.
Anotace:
Seregil z Rhíminee, muž s tajemnou minulostí, už naučil Aleka z Kerry všechna největší tajemství svého řemesla. Jako zloději a špehové společně plní drobné i nebezpečné úkoly. Jejich životy jsou neustále v ohrožení, ale současně obklopeny aurou magie, přátelství a důvěry.
Avšak nyní, když se Skala připravuje na válku s Plenimarem, jsou Seregil, Alek a Micum povoláni čarodějem Nysanderem, aby čelili nejtěžší zkoušce věrnosti, se smrtícím vědomím, že pokud selžou, vládu zla nad celým světem už nic nedokáže zastavit.
Brzy jsou vrženi do nelítostné bitvy, ve které i smrt může být toužebným vysvobozením, ve které je už ani sama magie nemusí ochránit, ve které poražení už jen čekají na…
PŘÍCHOD TMY

První díl z téhle série se mi dost líbil, jsem ráda, že jsem zase jednou objevila dobré fantasy, ale více vám pak povím v recenzi, kterou chystám. Nicméně jelikož se mi líbil první díl, tak se určitě chystám na ten druhý. A jelikož knihu už i mám doma, vypůjčenou z knihovny, tak doufám, že se ji přečtu co nejdřív. Uvidíme jak budu mít čas. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.