středa 29. srpna 2012

Waiting on Wednesday (28)


Toto meme pořádá Breaking the Spine. Cílem meme je uveřejnění knih, které si chceme přečíst.

Autor: Rick Riordan
Originální název: The Son of Neptune
Český název: Neptunův syn
Série: Bohové Olympu
Díl: 2.
Anotace:
Ztracený Percy Jackson se vrací zpět! Ztratil však paměť a neví, kdo je, odkud přišel a jaké je jeho poslání. Z hlubokého spánku se probudil u vlčice Lupy, která jej poslala do Tábora Jupiter, římské obdoby Tábora polokrevných. Všichni kolem ho považují za syna boha Neptuna, římského boha moří.
Společně se dvěma členy tábora je vyslán na Aljašku. Podaří se jim osvobodit boha smrti Thanata, kterého uvěznili obři? Jaké další nebezpečí čeká Percyho, kterému se během cesty začíná vracet paměť?

Víte, já se na tuhle knížku ohromně těším! Jsem velký fanoušek knih Ricka Riordana, které souvisí s mytologiemi - mám je všechny moc ráda. A sérii o Percy Jacksonovi obzvlášť. První díl navazující série Bohové Olympu - Proroctví se mi taky hodně líbil. Ale tahle knížka určitě bude o dost lepší, protože hlavním hrdinou je zase Percy! Navíc bude kniha vyprávěna trochu jinak než série o Percym, takže jsem dost zvědavá jak mi to sedne. Plus na stránkách Fragmentu je uvedena první kapitola z knihy, která úžasně láká! Bohové, kéž bych už knihu měla doma! Na její přečtené se vrhnu hned jak ji budu mít v rukou. Tohle je moje nejočekávanější kniha září - rozhodně se na ni těším stokrát víc než na Rezistenci nebo třeba na Mezi láskou a smrtí od Meg Cabot.

Zdroj anotace a obálky:
www.fragment.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.