pátek 21. září 2012

Nakladatelský maraton - Zoner Press


Tak je za námi další týden a já přináším další můj příspěvek do Nakladatelského maratonu. Dneska se zaměřím na své knihy od nakladatelství Zoner Press, kterých bohužel není moc, což mě mrzí, ale snad jich jednou budu mít víc. :)
Dlouho jsem ani nevěděla, že tohle nakladatelství vůbec je - i když já obecně neměla přehled o nakladatelstvích - pro mě před necelým rokem existoval jen Albatros, Fragment a případně Egmont. Nicméně pak jsem začala sledovat knižní blogy a s tím jsem získala přehled o nakladatelstvích i knihách. :) A Zoner Press bylo první nakladatelství, jehož knihy jsem objednávala přes internet - dříve jsem byla zvyklá jen na knihkupectví.
No, dost mých řečí. Půjdeme se mrknout na ty knížky, ne? :D

Jak můžete na fotce vidět, od Zoner Pressu mám jen tři knihy. Což je poněkud málo a mohla jsem tak nakladatelství hodit k ostatním knihám, ale já se rozhodla mu nakonec věnovat samostatný článek. :)
Všechny tyto knihy jsem koupila se značnou slevou - jedna stále 89 korun, tuším. Knihy byly zlevněné jen kvůli drobným poškozením, kterých si na první pohled vůbec nevšimnete.

Na fotce je snad jasně vidět, že první dvě knihy jsou od Richarda Castlea. Pokud vám to jméno něco říká, tak patrně sledujete seriál Castle na zabití, který u nás vysílá televize Prima. Já osobně tenhle seriál zbožňuji. A proto jsem knihy musela mít doma. Jedná se o knížky, které pan Castle v seriálu píše. Mělo by se jednat o jisté doplnění k seriálu a jde o kriminálky. Já knihy bohužel ještě nečetla, protože jsem neměla čas. A i když jsou ty knihy označované za slabší, tak se na ně i docela těším, protože jak už jsem psala, seriál opravdu zbožňuji! :)
Knihy byly zlevněné z toho důvodu, že přebal knih byl poškrábán. Nicméně když se sundá, knihy vypadají stejně jako přebal a bez přebalu pak jako nové. :))

Ta krásná bílá knížka - to je Sonea od mé milované Trudi Canavan. Jedná se o volné pokračování k Trilogii o černém mágovi, kterou zbožňuji. Na tuhle knihu chystám recenzi (snad co nejdřív). Takže jsem ji už četla a líbila se mi - jako zatím všechno od Trudi Canavan. Navíc zbožňuji jak je kniha udělaná - obálka je krásná, stránky z dobrého papíru a tu pevnou vazbu si kniha určitě zaslouží. Prostě je krásná a mít ji doma za 89 korun je úžasné (poškozená je jen drobně a prakticky si toho nevšimnete)! :)

Kolik knih od Zoner Press mám dohromady?

3

A co bych si v budoucnu ráda pořídila?
Nu, pokud vydají další knihy od Richarda Castlea, tak si pořídím je, protože nemám ráda neúplné série. :)
A strašně moc bych si domů ráda pořídila zbylé knihy od Trudi Canavan. Takže její Trilogii o černém mágovi, Trilogii Věk pěti, Tessiu a samozřejmě i další díly z Trilogie Zrádkyň, jejíž první díl mám doma. Sice bůh ví kdy si ty knížky koupím, ale jednou bych je moc ráda měla doma. :)

A jak jste na tom s nakladatelstvím Zoner Press vy? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.