sobota 29. září 2012

Once Upon a Time aneb podzimní soutěž u Kristie

Áno, vidíte správně! Je tu další soutěž! A přináším vám ji dnes, přesně jak jsem vám slíbila. :)
Možná se divíte a říkáte si proč to Once Upon a Time či jinak Bylo, nebylo? Nu, důvod je celkem prostý a já ho za chvilku vysvětlím.
Celkem dlouho jsem hledala nějaké téma soutěže, abych se vás mohla na něco pořádně zeptat. A snižila jsem se vymyslet i zároveň něco trochu jiného. Původně jsem měla v plánu udělat soutěž v podobě jakéhosi testu či kvízu. To jsem nakonec zavrhla, protože né všichni četli stejné knihy jako já a naopak. Nakonec jsem si řekla, že udělám soutěž, ve který bude klasický formulář s tím, že v průběhu soutěže se na blogu (či na FB stránkách blogu) budou objevovat různé otázky, přičemž odpovědí na ně bude možné získat další vstupy navíc. A ty otázky se patrně nějakým způsobem budou týkat právě pohádek. A proč zrovna pohádek? Protože mám poslední dobou takovou pohádkovou náladu. :D Tím myslím to, že si stahuji všemožné pohádky od Disneyho, na které se divám. ^^ :) A tak nějak mi pohádky k podzimu sedí - už začíná být zima, děti tudíž zůstávají doma a aby se nenudily, dívají se právě na pohádky. Nebo aspoň já to tak měla. Takže proto je soutěž pojmenovaná jako Once Upon a Time. (A proč v angličtině a né v češtině? Za prvé, Once Upon a Time se mi líbí více než Bylo, nebylo a za druhé mě silně ovlivňuje seriál Once Upon a Time. :D)

Ale to mé povídání by už asi stačilo, že ano? Určitě vás spíše zajímá samotná cena, pravidla a soutěžní formulář, že? Ta cena. Nu, dlouho jsem nad ní dumala. Snažila se vymyslet něco, co by se hodilo. Ale nebojte, žádnou pohádkovou knížku jsem nevybrala. :D Nicméně, co tedy tou naší "pohádkovou" cenou je?

Kniha dle vlastního výběru v hodnotě 250 korun.
- Knihu si vítěz vybere z e-shopu bux.cz
- Samozřejmě, pokud by kniha stála 250 korun a pár drobných, tak ty drobné doplatím, žé.

A co nějaká pravidla?
- Soutěž probíhá od 29.9.2012 do 30.10.2012 (přesněji do 23:59 hodin)
- Výherce vylosuji pomocí Random.org
- Jméno výherce uveřejním nejdéle 3.11.2012
- Soutěž je otevřena pouze pro osoby s dodací adresou v České republice. Slovákům se tímto omlouvám, ale zatím si prostě netroufám něco posílat na Slovensko. :)
- Soutěžící mladší 13-ti let soutěží pouze se souhlasem rodičů.
- Soutěžící má 72 hodin na odpověď na vítězný email. Jestliže do dané doby neodpoví, vylosuji někoho jiného.
- Do soutěže vstupujete vyplněním formuláře níže. Duplicitní vstupy budou smazány.
- Ve formuláři je možnost získat vstupy navíc. To všechno kontroluji.
- V průběhu soutěže bude možné získat další vstupy navíc a to přímo na blogu. Takové vstupy navíc budete moci získat za odpovězení různých otázek, které se na blogu objeví. Ve článku na možnost získání vstupů upozorním. Otázky budou patrně označeny zkratkou OUAT.

Soutěžní formulář

Z mé strany je to patrně vše. Takže snad vám jen popřeji hodně štěstí. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.