sobota 6. října 2012

On My Wishlist (35)


Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tyto knihy:
Jméno větru by Patrick Rothfuss
GoodReads / Triton (+Argo)
Strach moudrého muže by Patrick Rothfuss
GoodReads / Triton (+Argo)

Už jsem skoro určitě rozhodnutá, že si tyto knihy pořídím. I když ještě uvidím, jak se mi bude líbit první část knihy Jméno větru, pro kterou si příští týden skočím do knihovny. Pokud se mi kniha bude líbit, tak si první i druhý díl pořídím k Vánocům - za peníze, které dostanu od příbuzných. :)
A jak jsem už zmiňovala - první díl byl u nás původně rozdělen na dvě části. Nicméně teď se chytá vydání druhého dílu, což bude jedna kompletní kniha. K tomu se nakladatelství rozhodla vydat první díl také v celku, ale s jinou edicí obálek. A aby k té nové edici seděl druhý díl, tak i druhý díl bude mít dvě verze obálek. Já se rozhodla pro ty verze nové, které můžete vidět výše. I když to je hlavně proto, že chci první díl kompletní a né na části. :)
Na knihy jsem dost zvědavá a těším se na ně, už jenom kvůli tomu, že by to mělo být pořádné fantasy, navíc to jsou pěkné bichle (aspoň hádám podle počtu stran) a k tomu všemu mají na GR vážně vysoké hodnocení. Tak doufám, že mě nezklamou a po Vánocích mi budou krásně zdobit mou knihovničku. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.