sobota 13. října 2012

On My Wishlist (36)


Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tyto knihy:
Pokrevní pouta by Richelle Mead
Zlatá lilie by Richelle Mead

Dnes do svého Wislistu přidávám další dvě knihy. O koupi těchto knih jsem rozhodnutá už dlouho, nu. A dnes je sem hážu jen proto, že mě nic jiného zrovna teď nenapadá. :D Knihy bych měla pravděpodobně dostat k Vánocům, což jsem tu už párkrát zmiňovala. :) Po Vánocích bych doma měla mít všechny knížky od Richelle Mead, které u nás zatím vyšly, čím se asi stane autorkou, od které mám doma nejvíc knih! :D
Nu, ke knihám. Možná je divné, že si je chci koupit, i když nemám dočtenou samotnou VA, ale mně prostě styl paní Mead sedl a já věřím, že mě budou i ostatní knihy od ní bavit. :) Navíc mezi hlavní hrdiny této knihy patří Adrian! Ten je mi velmi sympatický už z VA. Plus ty obálky se mi poměrně líbí, přestože nejsou nijak extra nápadité. Ale hezké jsou. :) I když hlavně se mi líbí zvolený font písma a ten název celkově. :)

A když tu já už pákrát zmínila knihy, které chci k Vánocům, docela by mě zajímalo, jestli si vy budete přát nějaké knihy pod stromeček? A pokud ano, už víte jaké? :D :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.