sobota 20. října 2012

On My Wishlist (37)


Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tyto knihy:
Sonea: Čarodějova zrada by Trudi Canavan
Loviště by Patricia Briggs

Ani nevíte, jak se na tyhle dvě knížky těším! :) A jsem vážně moc ráda, že vyjdou ještě letos! Patrně nějak v listopadu, takže bych je mohla mít po Vánocích doma. :))
Vydání Soney mě dost překvapilo - ještě letos jsem ho nečekala. Myslela jsem, že bude až příští rok. Proto mám fakt radost, že kniha vyjde za nějaký měsíc. Na samotnou knížku se už dost těším - první díl byl slušný a já jsem zvědavá co pro nás má paní Canavan dál. :) I když ta obálka je trochu zvláštní - ta hnědá mi tam nějak nesedí. Ale zrovna u téhle knihy mě o dost více zajímá obsah! :)
O tom, že Loviště by mělo vyjít ještě letos, jsem věděla, jen jsem netušila kdy tedy vyjde. Na knihu se velmi těším, protože Štvanice mě vážně příjemně překvapila a neuvěřitelně mě bavil. Jsem dost zvědavá jak se bude vztah Anny a Charlese vyvíjet a zajímá mě, co nového si autorka pro své hrdiny připravila. :)
Tak snad se tyto knihy objeví v mé knihovničce co nejdřív po jejich vydání! :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.