pondělí 12. listopadu 2012

Filmová podoba týdne (39)


Jedná se o meme jehož autorem je Niklaus. Cílem tohoto meme je každý týden uveřejnit nějaký film/seriál, který je podle knihy.

Název filmu: Warm Bodies
Režisér filmu: Jonathan Levine
Hrají: Nicholas Hoult, Teresa Palmer, Analeigh Tipton, John Malkovich, Lizzy Caplan, Dave Franco, Rob Corddry, Tod Fennell a další
Název knihy: Chutná těla (Warm Bodies)
Autor knihy: Isaac Marion
O čem film je? (ČSFD):
Může se zombie zamilovat nebo mít normální vztah? R je obyčejný nemrtvý, až na jednu maličkost - zamiluje se do dívky, jedné ze svých obětí a zdá se, že ani on jí není lhostejný. Tahle událost ho naprosto změní a brání mu dělat to, co je mu přirozené, a to zabíjet lidi. Jejich románek nakonec rozpoutá takový sled událostí, které mohou nadobro změnit nejen svět nemrtvých.

Můj názor:
Knížky Chutná těla jsem si všimla na jednom blogu (ale už si nevzpomenu na kterém...), kde se psalo i o tom, že podle toho bude film. Podle anotace mě až tak kniha nezaujala, přestože nápad působí docela zajímavě - zamilovaný zombie? Jop, zní to zajímavě, ale i trochu divně zároveň. Nicméně teď byl konečně uveřejněn trailer na onen připravovaný film a musím říct, že to už mě zaujalo! A hlavně mě to dost pobavilo. :D Fakt, nečekala bych od něčeho takového humor, ale podle všeho by ten film měl být žánrově i komedie. A ukázka to docela dokazuje. Takže zatím jsem dost rozhodnutá, že film budu chtít vidět, přestože má být v kinech až příští rok. Na knížku se možná nakonec také mrknu, ale asi nejdřív dostane přednost film. :) Tak uvidíme jaké to bude. Vám teď jedině doporučuji shlédnout trailer!
Trailer:

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.