pátek 2. listopadu 2012

Once Upon a Time - Výherce

Jelikož 30.10. už bylo, byla soutěž Once Upon a Time ukončena. Takže mně nezbylo nic jiného než se vrhnout na sčítání vstupů a že mi to dalo pěkně zabrat. :D Soutěže se totiž účastnilo pěkných 60 soutěžících. Po sečtení všech vstupů mi jich vyšlo 245. :)
Nicméně ještě než vyhlásím vítěze - pár slov k soutěže. Vaše odpovědi kolikrát byly dosti zajímavé. :) Mezi oblíbené pohádky jste často řadili Popelku, Sněhurku či Šípkovou Růženku. Pak jste měli rádi i různé animované seriály jako jsou Šmoulové, Tom a Jerry nebo Chip a Dale. :) A většinou jste se žádné pohádky nebáli, i když jsem tam jste psali, že vás děsili různé čarodějnice a tak. :)
Já osobně jsem měla ráda pohádky jako Pejsek a kočička, Mach a Šebestová, potom klasické pohádky od Boženy Němcové nebo od Erbena. Z těch filmových jsem měla moc ráda Popelku od Disneyho či Mulan. A v současné době úplně zbožňuji pohádku Na vlásku. :D A děsila jsem se toho Rasputina z pohádky Anastazie, z něho jsem měla noční můry. ^^ :)

Alé... Dost mých řečiček. :D Já vám snad jen ještě poděkuji za vaši hojnou účast. :) A teď jdeme na vyhlášení vítěze.

Nakonec bylo vylosováno číslo...
A číslo 78 patří...

Dianě!

Takže Dianě velmi gratuluji, ve schránce má již vítězný email, tak snad odpoví co nejdříve. :)

A pokud jste nevyhráli, nesmutněte! :) Na blogu určitě bude další soutěž - už teď mám v plánu něco na prosinec. Sice ještě nevím jestli vymyslím nějakou svoji soutěž anebo se zapojím do nějakého Vánočního hopu, pokud bude. Ale spíše se zapojím do hopu. A slibuji, že tentokrát bude soutěž otevřena i pro Slovensko. :)

Tak to je ode mě asi vše. Snad jen ještě jednou děkuji za účast, vítězce gratuluji a užijte si nadcházející víkend! :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.