sobota 19. ledna 2013

On My Wishlist (49)


Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tyto knihy:
Všechny barvy Země by Beth Revis
Hvězdy nám nepřály by John Green
GoodReads / Knižní klub

Obě tyhle knížky vyjdou v březnu. A já se na obě neuvěřitelně těším. Také obálky obou knih jsou vytvořeny českými nakladatelstvími. Podle mě jsou obě obálky dost povedené. CooBoo si obálku svojí vytvořit muselo - přece jenom, v Americe začali tuhle vesmírnou sérii vydávat s jinými obálkami (jak jinak, žé?). Mně osobně se dost líbí - drží se v duchu předchozích obálek, které jsou vážně krásné. Miluju tam ty hvězdy. A prostě se už moc těším, až si knihu pořídím a společně s druhým dílem přečtu. :)
Obálka knihy Hvězdy nám nepřály je inspirovaná obálkou originální, což se mi líbí. Jediné, co mi na obálce vadí, je ta zlatá nálepka či co to je. Ta prostě úplně bije do očí a vůbec by mi nevadilo, kdyby tam nebyla. Na samotnou knížku jsem dost zvědavá - za loňský rok jsem na ni přečetla spoustu kladných recenzí, vlastně jsem nenašla snad jedinou zápornou recenzi. Navíc samotného autora všichni moc chválí. A já už si prostě chci něco od toho Johna Greena přečíst! :) Fakt se těším, až budu mít knihu doma a doufám, že se mi ji povede pořídit co nejdříve. :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.