sobota 2. února 2013

Colors of books (1)

Dneska jsem se rozhodla, že začnu s barvou, kterou mám nejradši. Pravidelní čtenáři mého blogu již mohli postřehnout, o jaké barvě mluvím jako o své oblíbené. Nepravidelným čtenářům prozradím, že tou barvou jest fialová. Ani nevím kdy si získala srdce mé, ale prostě ji mám moc ráda. A když má kniha fialovou obálku, je skoro jisté, že mě zaujme a možná i donutí ke koupi, až tak moc na mě fialová působí. :D Myslím, že fialová na obálkách až tak obvyklá není, ale pár takových knih jsem ve své knihovničce přece jen našla. Takže, půjdeme se mrknou, které to jsou? :)

Tohle jsou všechny knihy s fialovou obálkou, které jsem u sebe objevila. Pokud počítám dobře, je jich dohromady krásných devět. To je podle mě celkem slušné. :) Pro pořádek, jde o tyto knihy (začínám vlevo nahoře): Volný pád do podzemí, Válka vlků, Loviště, Cinder, Deníky malého poseroutky: Ošklivá pravda, Lovkyně snů: Procitnutí, Vampýrská akademie: Stínem políbená, Loď mezi hvězdami a Nadpozemská.
Nejvíce mě svou fialovou barvou překvapil právě třetí díl Vampýrské, jelikož jsem neměla menší tušení, že některá z knih této série má fialovou barvu. :D No... Nevadí. :D
A hřbety knihy. Ty už nejsou tolik fialové, ale jistý nádech té fialové se na nich najít dá, řekla bych. :) Nejkrásnější hřbet má podle mě Nadpozemská. Strašně moc se mi ta stříbrná líbí! Povedený hřbet má i Loď mezi hvězdami. :)
A tohle jsou tři největší fialové krásky. U těch na první pohled poznáte, že jsou fialové, žádná jiná barva na nich není použita. A jsou moc pěkné! Mně osobně se opět nejvíce líbí Nadpozemská, po ní je Cinder a pak Poseroutka. :) A která se z těhle tří nejvíce líbí vám, hm? :)

Na dalších fotkách jsem si s knihami trochu hrála:
Cosi "uměleckého". Kupodivu to drželo. :D
A "pyramida" stále nepadá... Dokonce se mi ji podařilo bez rozkládání přesunout na zem. :D
A Kristie si hrát nepřestává! Obálka té Nadpozemské je fakt pěkná... Jen se koukněte, jak tam vyniká!
A poslední fotka. Pokud jste si všimli, že na některých fotkách jedna kniha chybí, všimli jste si správně. Lovkyně snů se dalšího focení neúčastnila. Přece jenom je to docela prcek, oproti ostatním knihám, takže mi nikam neseděla. :D

Tak to bude pro dnešek patrně vše. :) Doufám, že vás to zaujalo a bude se vám tenhle projekt líbit, stejně jako mě ho baví fotit. :) Už se dost těším, až se vrhnu na další barvičku. :)

A jak jste na tom s fialovou vy? Máte doma vůbec nějaké knihy v této barvě? :) A zaujal vás tenhle projekt? :)

1 komentář:

  1. Úžasné fotky! Doma mám jenom 4 knihy ve fialové barvě. Tenhle projekt mě hodně zaujal, možná se přidám. Musím si konečně pořídit Cinder! Dlouho po něm pokukuji, ale pořád nic :D

    OdpovědětVymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.