pátek 1. února 2013

Knižní přírůstky: Leden 2013

První měsíc v novém roce máme za sebou. Pro mě to byl celkem dost hektický měsíc, protože se uzavírali známky, skoro pořád jsme psali nějaké písemky a já ještě dopisovala nějaké navíc, protože jsem na pár chyběla. Takže jsem měla málo volného času. A tenhle měsíc mi přibylo i celkem málo přírůstků, což jsem tak trochu čekala, vzhledem k tomu, že většinu peněz jsem utratila za Vánoce. :) Ale mně stačí i to málo. :) Takže, co je v mé knihovničce nové? :)

Knihu Temná horečka jsem nejdříve měla vypůjčenou z knihovny. A po přečtení jsem z ní byla docela dost nadšená (můžete si přečíst i recenzi), takže jsem se rozhodla, že si knížku pořídím domů. Tak nějak jsem cítila, že za pořízení stojí, že tahle série stojí za to, abych ji měla doma. Doufám, že z ní tedy nebudu nakonec zklamaná. :D Jinak samotné provedení knihy je skvělé! Líbí se mi tenhle typ paperbacku, vypadá poněkud pevněji než paperbacky jiné. :) A ta obálka je jednoduše skvělá!
S prvním dílem jsem si rovnou pořídila i ten druhý, Krvavou horečku. :) Zatím jsem ho nečetla, ale už se na knihu moc těším, vážně. Pevně doufám, že se mi povede ke knize dostat co nejdřív. Jsem dost zvědavá, jak to všechno bude pokračovat. :) Opět se mi moc líbí obálka, přestože není stejná jako originální (pokud se nepletu...). A už teď se těším na březen, kdy by měl vyjít díl třetí. :)
A nakonec tu mám jednu knížku, kterou beru jako takovou speciální. Jedná se totiž o můj úplně první recenzní výtisk od nakladatelství. V lednu se mi podařilo navázat spolupráci s nakladatelství Triton, kterému tímto velice děkuji za poskytnutí recenzního výtisku knihy Oškliví od Scotta Westerfelda. Z navázání spolupráce mám ohromnou radost, stejně jako z knihy. Jsem na ni velmi zvědavá. Od Scotta Westerfelda jsem již četla jeho trilogii Leviatan, která se mi moc líbila, takže doufám, že se mi bude líbit i tato kniha. Mám v plánu se na ni vrhnout teď o víkendu, takže uvidíme. :)

Knížky hezky pohromadě:
Zbožňuji hřbety knih Temná a Krvavá horečka! :D Jsou luxusní! A mně se moc líbí! Za to tedy palec nahoru! :)

No... To bude za leden patrně vše. Únor by měl být o něco zajímavější měsíc - mám narozeniny, takže snad se mi podaří ukořistit nějaké nové knížky. Zatím mám v plánu hlavně Annu krví oděnou, BZRK, Zelenou jako smaragd a Dvojí spravedlnost. Tak uvidíme, jak se zadaří. :)

A čím jste si udělali radost vy? No, jen se pochlubte! :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.