neděle 10. února 2013

Slavíme, slavíme! Aneb 1. blogové narozeniny

Dnešní den je v mém životě poměrně významným a důležitým. Dne 10. února, jsem se přesně před sedmnácti lety narodila a přesně před rokem oficiálně spustila tento blog. Takže tenhle den je vskutku výjimečný! Božíčku, ono to tak rychle uteklo! Nejen, že jsem zase o rok starší, ale i blog už slaví své 1. narozeniny! Páni, já tomu vážně nemůžu uvěřit!

Ptáte se, jestli jsem si blog úmyslně založila v tento den? Nu... Odpověď je ano. Už nějaký ten měsíc před svými narozeniny jsem uvažovala, že si blog založím, protože mě to skrze ostatní blogery nadchlo. Ale odhodlala jsem se k tomu až toho 10. února, kdy jsem si řekla, že si udělám radost k narozeninám. Navíc jsem si říkala, že si aspoň budu hezky pamatovat, kdy blog ty narozeniny má. :D :)

Takže. Teď za sebou mám už celý rok blogování. A rozhodně nelituji toho, že jsem se do blogování pustila. Nebýt knižních blogů, nepoznala bych tolik zajímavých knih a tolik jiných knižních čtenářů jako jsem já. Konečně můžu někde vyjádřit svůj názor na knihu a dokonce mám jistou šanci, že někdo bude můj názor sdílet a nějak na něj zareaguje. Což je úžasné. Víte, člověku je docela smutno, když ve svém okolí nemá žádné čtenáře, se kterými by se mohl podělit o nadšení z knihy. Díky blogu už konečně můžu. :)

Za ten rok jsem ušla celkem slušnou cestu, řekla bych. Já osobně cítím, že jsem se určitě zlepšila v recenzích, rozhodně pokud ty současné porovnám s tou úplně první. Dále, na začátku tohoto roku, se mi dokonce podařilo navázat spolupráci s nakladatelstvími Triton a Fragment, z čehož mám stále velkou radost a oběma nakladatelstvím za navázání spolupráce velmi děkuji. :)
Teď nějaká čísla:
  • Do dneška blog navštívilo něco málo přes 11 800 osob, což je úžasné číslo, za které vám moc děkuji! :)
  • Na blogu bylo uveřejněno již 333 článků (pokud nepočítám ty, které na blog přidám dneska)
  • Z toho přesně 54 recenzí, čemuž se celkem divím. Netušila jsem, že je na blogu tolik recenzí! :D
  • Na blogu proběhly celkem tři soutěže. Z toho dvě jsem si vytvořila já sama a jedna byla knižní HOP.
  • Nejplodnějším měsícem byl duben, kdy jsem zvěřejnila 35 článků. Tím nejméně plodným byl naopak březen, to jsem zveřejnila pouze 22 článků.
  • Na FB stránce blogu je v současné době přesně 116 likeů a za to vám také patří mé díky. :)
Hm... To bude k číslům asi vše. :)

Jako jeden ze svých největších úspěchů beru ocenění Nejoblíbenější blog 2012 od GiraffeAndy. Za to jsem velmi ráda, neuvěřitelně mě to těší a stále z toho mám velkou radost! To ocenění od čtenářů je pro mě asi největší odměnou. Ještě jednou moc, moc děkuji. :)

Jednoduše bych vám všem chtěla moc poděkovat, že můj blog navštěvujete a pevně doufám, že i dál navštěvovat budete. Jako odměnu pro vás mám připravenou soutěž, na kterou se můžete těšit ještě dneska. Patrně někdy odpoledne. :) Pevně doufám, že tu s blogem vydržím aspoň další jeden rok, to by bylo úžasné! :) Nu, uvidíme.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.