pondělí 25. března 2013

Blogové hlášení pošesté


Tak se vám opět hlásím, moji milí čtenáři!

Předně bych vám ráda dala vědět, že jsem o víkendu dorazila už z Německa, trochu jsem se aklimatizovala a od teď by měl být blog snad pěkně aktivní! Rozhodně mám to mám v plánu. :) 
V nejbližších dnech vyhlásím ukončenou Narozeninovou soutěž, nemusíte se bát, že jsem na to zapomněla. V plánu to mám nejdéle do konce týdne, ale možná to stihnu už zítra, uvidíme. :) Dále by teď na blogu mělo přibýt několik recenzí, které jsem teď trochu zanedbávala. V plánu mám nafotit další příspěvek do Kouzelné knihovničky, přece jenom už je to více než půl roku, co jsem zveřejnila předchozí příspěvek a teď mám ve své knihovničce docela dost změn. Komu se líbí projekt Colors of books, také se dočká dalšího příspěvku, jen si ještě musím rozmyslet barvu, na kterou se zaměřím. :)

Také jste si určitě museli všimnout, že na blogu je nový vzhled. Na starosti ho má VeEee, které tímto moc děkuji, že mi vzhled nastavila a umožnila mi ho na blogu použít. Velice mi líbí jak je barevný - docela jarně ladění, takže to se perfektně hodí. Navíc je dosti jednoduchý a já osobně jsem z něj prostě jednoduše nadšená. :D Ještě jednou tedy za něj moc a moc děkuji! :)
A jak se líbí nový vzhled vám? :)

Kdyby někoho z vás zajímalo jak bylo v Německu, tak můžu říct, že jsem si to jednoduše užila. Projekt Lanterna Futuri, v rámci kterého toto proběhlo, je jednoduše skvělý. Nevím jestli jste o něm už něco slyšeli, ale v zásadě jde o to, že se sjedou studenti z Německa, Česka a Polska na jednotlivé kreativně zaměřené dílny, kde pak vzájemné spolupráci zpracovávají nějaké téma. Letos byla naším tématem Utopie. Já osobně jsem se účastnila fotografické dílny (dále tam byly dílny jako hudba, divadlo, film, atd.). Pro mě to byl celkem zajímavý a poučný týden - vytvářeli jsme fotky jako skuteční profesionálové a bylo to skvělé! :) Navíc jsem si dobře procvičila angličtinu a naučila se něco z polštiny. :D Jednoduše to bylo vážně dobré, i když dost vyčerpávající. :)

No, myslím, že z mé strany to bude asi vše. :) Doufám, že se máte dobře, že se vám líbí nový vzhled a také doufám, že můj blog budete i nadále navštěvovat. :)

Kristie

4 komentáře:

 1. Ten vzhled je fakt moc pěknej, i když na mě působí spíš letně. Ale fakt se mi líbí. =)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jop, kvůli té žluté vypadá i letně, to je fakt. :) Já osobně jsem z něj nadšená, takže jsem ráda, že se ti líbí. :D :)

   Vymazat
 2. Taky se přidám, je vážně moc pěkný, orpavdu optimisticky laděný, prostě se mi moc líbí. Ten projekt vypadá vážně zajímavě, škoda, že se naše škola něčeho takového taky neúčastní :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se ti též líbí! :) Jop, je škoda, že podobných projektu není celkově více, no. :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.