pondělí 4. března 2013

Valentýnský knižní HOP - Vítěz


HOP byl ukončen už 28. února a tak vám konečně i já přináším výsledky. Moc mě mrzí, že tak pozdě, ale věnovala jsem se přesouvání blogu a prostě jsem to chtěla dodělat, abych mohla začít pracovat na blogspotu. Tak snad mi to odpustíte. :)

Nakonec se vás účastnilo krásných 85! Což je podle mě úžasné číslo, za které vám vážně moc děkuji! Vůbec jsem nečekala, že by vás mohlo být tolik. :)
Než vyhlásím vítěze, mám tu pro vás nějaké to vyhodnocení odpovědí na otázku, kterou jsem vám položila. 

Nejoblíbenějším párem jsou Rose a Dimitri z Vampýrské akademie od Richelle Mead. Mě osobně to ani moc nepřekvapilo, vlastně jsem podobný výsledek čekala. :D Vampýrská je u všech stále očividně dost oblíbená. I když někteří z vás mají radši Adriana se Sydney. :)
Druhým nejoblíbenějším párem jsou Tris a Čtyřka z Divergence od Veronicy Roth. To mě trochu překvapilo. Čekala jsem, že na druhém místě se objeví jiný pár. :)
Třetím nejoblíbenějším párem jsou Kate a Curran z knih o Kate Daniels od Ilony Andrews. Tohle pro mě bylo velké překvapení. Trochu jsem čekala, že oblíbenější než tihle dva budou Cat a Bones. Ale asi jsem špatně odhadovala. I když, né že by mi vadilo, že máte Kate a Currana radši. :D
A čtvrtým nejoblíbenějším párem se stávají Katniss a Peeta z Hunger Games od Suzanne Collins. Myslela jsem, že se umístí trochu výše, ale i tohle je dobré. :)
Dále máte rádi Étienna s Annou, Elizabeth Bennet s panem Darcym (pro mě příjemné překvapení, to jsem nečekala! :)), víckrát se objevil ještě Ash s Meghan, Aragorn s Arwen, Mercy s Adamem a Clary s Jacem. :)

Odpovědi některých z vás se mi vážně líbily! Někteří jste se krásně rozepsali, jiní trochu méně, ale co se dá dělat. :) Někdo měl ve svém oblíbeném páru jasno, jiný mi sepsal docela dlouhý seznam. :D Pro některé byla otázka zákeřná, čímž se jim tedy omlouvám. :D (Hlavně Mische, ta mě se svou odpovědí i pěkně pobavila! :D)

A někteří z vás jste se ptali na můj oblíbený pár... Nu, kdybych měla říct jen jeden pár, tak patrně řeknu Kate a Curran. :) Já jednoduše zbožňuji ty dva spolu, už jenom kvůli nim mě ty knihy tolik baví číst. Oni jsou tak rozdílní, ale zároveň k sobě skvěle sedí! A prostě jsou perfektní! :)
Kdybych jich mohla jmenovat více, tak řeknu Po a Katsa, Mercy a Adam, Seregil a Alek, Éteinne a Anna, Gwendolyn a Gideon, Tonksová a Remus, Percy a Annabeth, Elizabeth Bennet a pan Darcy, Zsadist a Bella á... To asi stačí. :D

No... Asi by to už chtělo toho vítěze, co? Tak tady tedy je vylosované číslo:
A číslo 56 patří...

moiře

Má milá moiro, vřele ti gratuluji k výhře! :D Určitě si výhru zasloužíš! A já ti jdu sepsat vítězný email. :)

Tak to bude ode mě patrně vše. :) Pokud jste nevyhráli, nezoufejte, za pár dnů končí Narozeninová soutěž a ta bude mít vítěze dva! :)

5 komentářů:

 1. Tonksová a Remus 8_) tí sú skvelí 8)

  Gratulujem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, jsou! :) A stejně jsem nikdy Rowlingové neodpustila to, co jim udělala. :)

   Vymazat
 2. Peeta a Katniss sú aj tak najlepší :)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji, že sis vzpomněla na mé utrpení :D :D
  blahopřeji vítězce :D

  OdpovědětVymazat
 4. ups, asi jsem to řekla pozdě, že? :D
  děkuju! ještě jednou. x))
  (díky holky. :))

  OdpovědětVymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.