sobota 11. května 2013

On My Wishlist (64)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tyto knihy:
 
Měsíční píseň by Patricia Briggs

Krevní pouto by Patricia Briggs

Minulý měsíc se mi k mé radosti podařilo ukořistit třetí díl ze série o Mercedes Thompson, což mě nakoplo k tomu si pořídit i další díly. Protože já si tuhle sérii plánuji koupit už celkem dlouho, Mercy mám jednoduše ráda a líbilo by se mi mít doma všechny tyhle knížky od paní Briggsové. Zatím dávám na svůj Wishlist jen první dva díly, protože ty se neshánějí zrovna lehce. A já pevně doufám, že budu mít to štěstí a seženu je na veletrhu Svět knih v Praze, kam se příští týden chystám. Takže mi držte palce, aby je tam měli. :D :)

5 komentářů:

 1. Loni je tam měli! :) Držím palce, taky bych si je docela ráda pořídila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vím, že je tam loni měli a do dnes se proklínám za to, že jsem si ten první díl nekoupila a nenechala podepsat, jak jsem měla nejdřív v plánu! :D Teď mě to nehorázně štve, takže se doslova modlí, abych je tam objevila i letos. :D :)

   Vymazat
 2. Túto sériu chcem začať čítať 8)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by jsi měla! :D Mně se Mercy moc líbí, tak snad se bude líbit i tobě. :)

   Vymazat
 3. Zrovna jsem první díl dočetla a docela mě překvapil - nečekala jsem, že se mi to bude tak líbit :)). Nejraději bych se pustila hned do dalšího dílu, bohužel ho doma nemám :/. Co nejdříve si ho budu muset pořídit, i když máš pravdu - schánějí se těžko :(.

  OdpovědětVymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.