úterý 25. června 2013

Třicetidenní knihobraní (13)

Třicetidenní knihobraní je projekt, který si pro nás na červen připravila VeEee. Více informací o projektu si můžete přečíst právě na jejích stránkách.
Dohromady je připraveno 15 témat, přičemž tím třináctým je:

Kniha, kterou si závidím
Jsou věci, na které jsme hodně pyšní, mezi takové můžou patřit i knihy. Vyberte jednu, kterou si závidíte, se kterou se klidně i vytahujete.

Takže kniha, kterou si závidím? Hm... Myslím, že tentokrát mi bylo docela jasné, kterou knížku vyberu. I když bych sem teoreticky mohla napsat všechny knížky, protože já jsem ráda za každou knihu a na každou z nich jsem dost pyšná. :) Ale když si ji mám závidět... No, nakonec jsem vybrala něco, co by každý asi za knihu nepovažoval, ale podle mě to kniha je. :)

Tak co, říká vám něco grafický román V jako vendeta? Pokud ne zrovna tato knížka, možná vám bude něco říkat stejnojmenný film. Který je náhodou naprosto boží. A také byl důvodem, proč jsem ten komiks tolik chtěla. I když je ten román od filmu v něčem odlišný, pořád se mi oboje moc líbí. Jsem vážně moc ráda, že ho mám doma a s klidným srdce můžu říct, že si ho závidím. Dneska bych si ho totiž asi dost těžko pořídila, takže jsem šťastná, že jsem ho nějaké dva roky zpátky dostala k Vánocům. :) Příběh, který je zde představen, vážně stojí za to. Po tomhle pro mě den Guye Fawkese dostal úplně jiný význam! Vážně to mám moc ráda. A ona celkově tvorba od Alana Moorea stojí za to. :)

Pár fotek na doplnění:

Tak kdopak z vás V jako vendeta zná? Ať už jako film nebo ten grafický román? :)

4 komentáře:

  1. O bože! <3 Film jsem viděla, miluju ho, po knize už nějaký ten pátek toužím a pořád nic, tak snad jednou... :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Budu držet palce, aby se ti jednou povedlo si ji pořídit! :)

      Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.