pondělí 3. června 2013

Třicetidenní knihobraní (2)

Třicetidenní knihobraní je projekt, který si pro nás na červen připravila VeEee. Více informací o projektu si můžete přečíst právě na jejích stránkách.
Dohromady je připraveno 15 témat, přičemž tím druhým je:

Kniha, kterou absolutně nechápu
Vyberte jednu knihu ze svého aktuálního stavu knihovničky, kterou doposud nechápete a máte pocit, že ji snad ani nikdy nepochopíte, a když už, tak to bude za hodně dlouhou dobu.

Uf. Tohle téma budu asi považovat za nejhorší/nejtěžší, protože nějak moc nevím, kterou knížku mám vybrat. Ve své knihovničce mám dost knih, ale ještě jsem zdaleka všechny nečetla a ty, které jsem četla, jsem vesměs pochopila - aspoň tak se mi to zdá. Musela jsem se nad tímto vážně zamyslet. Kdybych měla vybírat ze všech knih, které jsem četla, asi by to bylo jednodušší. Jenže já musela vybrat z knih, které mám doma. Hm...

No jo, nakonec jsem vybrala knihu Drakie. Není to tak, že bych ji nechápala, že bych nepochopila co se v knize děje nebo něco podobného. Spíše nechápu, jak autorka mohla takhle zabít tak skvělý nápad! Protože ten svět, drakiové, to si autorka vymyslela krásně. Knížka měla skvělý potenciál. Nakonec jsem bohužel dostala další utahanou slaďárnu, o kterou jsem vůbec nestála. A čím déle mám od přečtení téhle knížky, tím méně se mi líbí. Vážně promrhaný skvělý nápad. Aspoň co se týče prvního dílu. Upřímně doufám, že ty další mě ještě překvapí. Ale prozatím nad knihou jen nechápavě vrtím hlavou.

- Původně jsem chtěla knihu vyfotit, když mi to minule nevyšlo, ale bohužel jsem dorazila domů až v šest, pak jsem dělala věci do školy a teď už u nás prostě není dost světla, aby ty fotky za něco stály. Tak snad příště. :)

10 komentářů:

 1. Knihu som zatiaľ nečítala, ale strašne by som si ju chcela prečítať, lenže teraz keď si napísala, že je to nič moc, tak rozmýšľam...mám si ju prečítať, nemám? Čo by si mi odporučila? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se sice až tolik nelíbila, ale je tu spousta čtenářek, které byly z knížky nadšené. :) Takže se na ni zkus mrknout, třeba se ti zalíbí a trefí se ti do vkusu. :)

   Vymazat
 2. Tohle bylo celkem zapeklité téma :D A po dlouhé době vidím celkem záporný názor na tuto knihu, no já zatím čtení v dohledné době knihu číst neplánovala, spíše do budoucna a teď už ani nevím jestli to... Kdyby bylo více času :D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jop, to jo. :D :) No já vím, že jsem jedna z mála, kterou kniha nenadchla, ale jediná taky nejsem. :) Ono pokud máš ráda romantické knížky, možná se ti to bude líbit víc než mně. Já v knížkách většinou potřebuju nějaký pořádný děj, aby se mi líbila. :) Nicméně ten nápad je pěkný, takže ji úplně nezavrhuj. :)

   Vymazat
 3. Mne sa to celé páčilo 8) Trošku menej o drakoch síce, ale zase ďalšie diely mi to celkom vynahradili 8)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdo tvrdí, že další díly jsou ještě lepší, někomu se naopak vůbec nelíbí. Takže já nevím. :D Ale první díl mě zklamal, na další teď nemám čas. Ale asi se na ně jednou mrknu. :)

   Vymazat
 4. Drakie je milý příběh, pokud v knize v podstatě nic nehledáš. :D Ale kandidát na nepochopitelnou knihu je, to musím připustit. Jak trefně jednou poznamenala Sašenka, jak vlastně takový draki vypadají? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jop, pokud člověk v knize nic nehledá, asi se mu bude líbit, no. :D Hej, to máš pravdu. Docela by mě zajímalo, jak přesně si autorka ty draki představuje. Já jistou představu mám, ale vůbec nevím, jak to sedí k popisu knihy. :D

   Vymazat
 5. Mně se ten příběh náhodou líbí, přečetla jsem celou sérii a jsem docela nadšená :)

  OdpovědětVymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.