neděle 16. června 2013

Třicetidenní knihobraní (8)

Třicetidenní knihobraní je projekt, který si pro nás na červen připravila VeEee. Více informací o projektu si můžete přečíst právě na jejích stránkách.
Dohromady je připraveno 15 témat, přičemž tím osmým je:

Kniha, kterou nemůžu dočíst do konce
Kterou knihu z vaší knihovničky se vám prostě nedaří dočíst, ať se snažíte sebevíc?

Já sice nemám moc přečtených knížek z mé knihovničky, ale když už jednou nějakou rozečtu, většinou ji dříve nebo později i dočtu. Takže jsem u tohoto tématu musela celkem namáhat mozek a snažit se vzpomenout si, jestli je nějaká knížka, kterou jsem rozečetla a nedočetla. Šlo mi to docela těžko. Protože proč bych měla mít doma knížku, která mě nebaví? No, nakonec jsem si na jednu takovou přece jenom vzpomněla.
Tak, Hlouběji do Podzemí je kniha, kterou jsem rozečetla a doposud nedočetla. I když musím přiznat, že jsem se nijak zvlášť nesnažila ji dočíst, no. První díl se mi tenkrát poměrně líbil, proto jsem se vrhla i na druhý, ale bohužel jsem skončila někde na padesáté stránce a už jsem se k tomu nevrátila. A stále se mi k této knížce vracet nechce, vlastně vůbec k celé sérii, protože další díly prý za moc nestojí. Tak nevím, jestli tomuto ještě někdy dám šanci, ale nejspíš ne. Takže tohle je má knížka, kterou nemůžu dočíst do konce. :)

Nějaký ten detail:

8 komentářů:

 1. Nestojí? Zvláštní, já miluju celou tuhle sérii :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak každému se líbí něco jiného. :) Já zatím na další díly z této série neslyšela moc chvály, ale tak třeba ji ještě zkusím dát šanci. :)

   Vymazat
 2. Ja som nebola schopná dočítať Priechod napriek všetkým tým chválam, čo naň v poslednej dobe počúvam.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že jsi nebyla schopna dočíst Přechod docela chápu, i když já si tu knížku naprosto zamilovala. :D Ono je to místy poměrně zdlouhavé a prokousat se začátkem chce pevnou vůli. Mně se ale podobné knížky vždycky líbily, no. :) Ale taky je fakt, že já před čtením o knížce nic neslyšela, nic jsem od ní nečekala a možná proto se mi tolik líbila. :)

   Vymazat
 3. Já přečetla snad tři díly a k dalším jsem se zatím nedostala :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsi se pořád dostala dál než já. :D To ti zbývají už jen dva díly, tuším. :D :)

   Vymazat
 4. přečetla jsem dva díly a vzdala to. :D Zajímavý nápad, ale... no, podzemí mě zas tolik nebere. Navíc jsem to četla jen kvůli Rebece. :D Ale dočíst bys to mohla, padesát stran... to je ostuda! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No... Možná to někdy zkusím přečíst znova. :D Ale moc si nefandím, to to spíš do té doby prodám. :D

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.