pátek 26. července 2013

Blogové hlášení posedmé


Po dlouhé době tu pro vás opět mám Blogové hlášení!

A proč vám dnes píšu tento informativní článek? Protože se na týden chystám mimo domov - zítra odjíždím na English Camp. (Možná někteří víte, že Vendea o něm hrozně básní. Já jsem její chvále podlehla a rozhodla jsem se, že letos na něj též vyrazím!) Odjíždím zítra 27.7. a vrátit bych se tedy měla 3.8., pokud se nepletu. :) Já osobně se už teď na Camp dost těším, i když se trochu děsím toho, že budu muset mluvit jen v angličtině. :D To bude zábava, vzhledem k tomu, že v mluvení jsem hrozná. Ale tak i kvůli tomu tam jedu. :)

Tím vám tedy chci oznámit, že budu celý týden mimo internetové připojení. (I kdyby tam bylo, rozhodla jsem se, že si noťas nevezmu, ať tam mám klid.) Nicméně jsem na blog pár článků přednastavila a ještě se pokusím přednastavit. Takže mi nezbude nic jiného než doufat, že je blogger zveřejní, vím, že někteří s tím mívají problémy. :) Tudíž držte palce, ať blogger nezlobí.

Doufám, že za ten týden na můj blog tak úplně nezanevřete. :D A snad mi toho moc neuteče. :) Až se vrátím, určitě můžete očekávat další recenze a snad i nějaké jiné články - pár nápadů mi tu straší v hlavě, jen to dát nějak dohromady. :) Nu, uvidíme. :)

Edit 26.7.:
Nakonec se mi povedlo přednastavit toto:
Sobota - Wishlist
Neděle - Prázdninový knihomol
Úterý - Recenze
Čtvrtek - Knižní přírůstky za červen a červenec
- Více toho bohužel už nestíhám. :) Ale další sobotu patrně nějaký ten článek přibude a v neděli též. Pak se pokusím být na blogu kousek akčnější! :)

Myslím tedy, že to hlavní jsem již řekla. Já tedy jdu pokračovat v přednastavování článků a vám popřeji pěkný zbytek dne. :) (A hlavně se nehádejte! Není to zdravé! :))

2 komentáře:

  1. Však uvidíš, jak ti to pomůže, když budeš muset mluvit anglicky. Když ti to nejde, ale jinak jazyk zvládáš, znamená to, že se potřebuješ rozmluvit. =D Tak si to tam hezky užij. =)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jop, myslím, že angličtině jinak docela rozumím, ale to mluvení, to je děs. :D Doufám, že mi to tedy pomůže. :) A děkuji! :)

      Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.