pátek 4. října 2013

Knižní přírůstky - srpen a září 2013Knižní přírůstky za srpen a září jsem se rozhodla spojit, protože tak trochu patří k oběma měsícům. Knihy, které jsem si v srpnu pořídila na pražském knižní srazu, byly vlastně za mé srpnové a zářijové kapesné, proto jsme se rozhodla přírůstky za tyhle měsíce spojit, jop. :) A co že jsem si to na tom srazu pořídila? A koupila jsem si i něco v září? :)

Do Prahy jsem jela s přibližnou představou, co bych si tam asi chtěla pořídit. Nakonec jsem si z původního plánu koupila jen jednu knížku, ale nevadí...
Tyhle knihy sice nebyly v plánu, i když jsem za ně vlastně moc ráda. Nevím, jak bych se jinak dokopávala k jejich koupi. Ale když jsem je v té Praze viděla, nakonec jsem je vzala a hezky si je koupila. Tak teď mám doma aspoň všechny tři díly a čtvrtý si pořídím snad co nejdříve. Pokud tuhle sérii neznáte, tak vám ji osobně moc doporučuji. :)

Nebýt Moiry, která mi navrhla, ať si tu knížku koupím, když jsem byla nerozhodná ohledně toho, co dalšího si mám vybrat, patrně bych se ke koupi Soney dostávala hrozně dlouho. Takhle mám doma už první díl z trilogie a jsem motivována pro koupi dalších dílů. Ta pevná vazba se mi strašně líbí, tahle fialová obálka je hrozně skvělá, mnohem lepší než paperbackové vydání. Jen mě trochu štve, že ta knížka je zase trochu jinak vysoká než knihy z Trilogie Zrádkyň, pf. No, už teď se těším, až budu mít vedle sebe obě trilogie o Sonee a doufám, že to bude co nejdříve. :)

Tohle je jediná kniha, kterou jsem měla v plánu si opravdu koupit a udělala jsem tak. Na živo ta obálka nevypadá tak hrozně, i když ta jedovatě zelená se mi tolik nelíbí. Docela mě překvapilo, jak moc tlustá ta knížka je. Nicméně k dalším dílům ladí pěkně a já se už moc těším, až se k druhému a třetímu dílu dostanu. :)

Poslední knížka, kterou jsem si v srpnu v Praze koupila. A áno, jde o klasiku Velký Gatsby. Řekla jsem si totiž, že bych si domů mohla sem tam nějakou tu klasiku pořídit. A proč zrovna Gatsbyho? No, jedna má známá ho moc chválila. A viděla jsem to nové filmové zpracování, které se mi moc líbilo, proto si myslím, že by se mi mohla líbit i kniha. Možná to tak nakonec nebude, kdo ví, avšak moc se na Gatsbyho těším a doufám, že se k němu dostanu ještě letos. :)

A tohle je můj poslední přírůstek a zároveň vlastně jediná knížka, kterou jsem si oficiálně koupila v září. Na tuhle knížku jsem čekala docela dlouho a měla jsem velkou radost, když v září konečně vyšla. Také bylo jasné, že si ji musím co nejdřív koupit, obzvlášť po těch nadšených recenzích. Moc moc se na ni těším a vážně doufám, že ji přečtu v blízké době. Taky jsem dost ráda, že kniha i bez přebalu vypadá skvěle. A prostě jsem z ní celá nadšená. Už abych ji mohla číst. :D :)

Všechny knihy pohromadě:

Tak to jsou všechny knížky, které mi za srpen a září přibyly. :) Já osobně z nich mám velkou radost a budu jedině doufat, že se k těm nepřečteným dostanu co nejdříve, i když to patrně nehrozí, jop. :) No, uvidíme.
Co se týče přírůstků pro následující měsíce, patrně nehrozí, že by jich bylo nějak moc. Vlastně je dost možné, že žádné nebudou - budu totiž šetřit peníze na Vánoce, stejně jako loni. K Vánocům toho asi také tolik nedostanu, protože chci čtečku. Tak uvidíme. :)

A co vaše přírůstky? :)

12 komentářů:

 1. Mně se ta jedovatě zelená líbí hrozně moc. Ale já mám na jedovatě zelenou úchylku, no. =D Každopádně chválím Noční běžce... =D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já celkově nejsem moc velký fanoušek zelené barvy, jop. :D Díky. :D Snad si v blízké době pořídím i ten čtvrtý díl. :)

   Vymazat
 2. Krásné přírůstky. Velký Gatsby a V Šedých tónech si přeji taky :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. :) Tak budu držet palce, aby jsi ty knížky dostala nebo si je sama pořídila. :)

   Vymazat
 3. Gatsby se mi moc líbil, je to taková nenáročná kniha.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak doufám, že se mi bude Gatsby líbit též. :)

   Vymazat
 4. Veľkého Gatsbyho som minulý mesiac dostala v angličtine a neviem tým pohnúť :D

  Krásne kúsky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak v angličtině bych si na to netroufla. :D To máš můj obdiv. A budu držet palce, ať ti jde čtení co nejlépe! :)
   A děkuji. :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.