sobota 16. listopadu 2013

On My Wishlist (83)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tuto knihu:
Bílá cesta by Lynn Flewelling

Doma sice ještě nemám ani čtvrtý díl, ale už teď se dost těším, až si pořídím tenhle pátý. Čtvrtý mám v plánu k Vánocům, takže Bílou cestu bych si patrně mohla nadělit k narozeninám, které mám v únoru, jop. Nu, uvidíme. :) Jsem ráda, že obálka ke čtvrtému dílu sedí - Fantom Print nakonec použil obálku druhého dílu francouzského vydání, tak. Jsem také ráda za fakt, že kniha konečně opravdu vyjde. A pevně doufám, že šestý díl vyjde v průběhu příštího roku a nebude se odkládat tak jako vydání dílu čtvrtého a pátého. :)

6 komentářů:

 1. Mně se ta obálka nelíbí, hrozně nelíbí. =D Alec na originální obálce White Road je hroznej, ale tohle je upřímně ještě horší... =D Alec má bejt mladej kluk, vždyť je mu v tomhle díle jen pár měsíců přes dvacet, a navíc vypadá mladší... =D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to si vezmi, že tahle obálka původně patří k druhému dílu. :D Takže jo, máš pravdu, že tu Alec vypadá docela staře, ale třeba to bude naživo lepší. :D Navíc pokud se nepletu, i na tom čtvrtém díle je Alec, jop. Jako mně osobně se celkově obálky téhle série tolik nezamlouvají, ale co s tím nadělám, že. :)

   Vymazat
 2. ještě pořád jsem se ke čtyřce nedostala a už začínám mít špatný svědomí. :D S takovou si uděláme společný čtení na ty Vánoce. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a vlastně proč ne? :D Takže pokud s tou knížkou počkáš do Vánoc, klidně si můžeme dát společné čtení. :D :)

   Vymazat
  2. mám drobný problém - musím na to napsat recenzi. :D

   Vymazat
  3. Tak to si asi společný reading nedáme. :D

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.