středa 1. července 2015

Společný (re)reading knihy Kostičas

Pokud jste aspoň trochu aktivní na Facebooku, dost možná jste si už společného (re)readingu knihy Kostičas od Samanthy Shannon všimli. Tato akce je připravena ve spolupráci s nakladatelstvím Host, probíhá od 1.7. do 1.8. 2015 a jejím cílem není nic jiného, než společně sdílet své zážitky ze čtení této knihy! Již v říjnu totiž vychází druhý díl z této série - Vidořád, a tak by bylo dobré si Kostičas pěkně připomenout.

Jestliže jste už Kostičas četli, jistě mi dáte za pravdu, že obsahuje spoustu informací, které může člověk snadno zapomenout, proto je to druhé čtení snad i potřeba. Já osobně jsem velice zvědavá, co na knihu při druhém čtení řeknu - když jsem ji četla poprvé, tolik mě neohromila, protože jsem od ní měla jistá očekávání, která se nesplnila. Ovšem teď vím, co mám čekat, proto si říkám, že bych si na ni patrně mohla udělat lepší názor. Uvidíme. Rozhodně vás budu o tom informovat!
No a pokud jste Kostičas ještě nečetli, nevěšte hlavu! I vy se můžete zapojit! A věřte mi, v rámci společného čtení se ta kniha vždycky čte líp. Takže jestli máte doma nepřečtený Kostičas, je ta nejvhodnější chvíle se do něj pustit!

Schází vám k zapojení ještě nějaká motivace? Jestli vám nestačí fakt, že budete věnovat svůj čas zajímavé knize, čeká vás za čtení ještě odměna! Jediné, co musíte udělat, je vyfotit, jak čtete Kostičas a napsat, která postava z knihy vám přijde nejzajímavější a proč! A jen za to dostanete každý 25% slevu z Vidořádu na e-shopu nakladatelství Host, kde ani neplatíte poštovné. Pokud budete mít velké štěstí, můžete se ocitnout mezi třemi vylosovanými, kteří získají fyzickou kopii Vidořádu ihned po vydání! To zní výborně, ne?
Všechny své fotky sdílejte na FB události společného čtení, tam můžete i dát vědět, že se do čtení zapojujete, pokud jste bloger, s klidným srdcem tam sdílejte svou recenzi, až knihu dočtete, či nějaký zajímavý článek, který v rámci společného čtení sepíšete. Můžete sdílet i třeba své fotky na instagramu, je to jen a jen na vás! A nezapomínejte používat hashtag #ctukosticas!

Tak co, zapojíte se do společného čtení? Rozhodně na to máte času dost!

4 komentáře:

 1. Skvelá akcia, hoci sa nezapojím - Kostičas doma nemám.:D

  OdpovědětVymazat
 2. Já si Kostičas včera půjčila z knihovny, takže se asi zapojím :)

  OdpovědětVymazat
 3. No jo, teď už si tu knihu teda vážně musím koupit!! :D

  OdpovědětVymazat
 4. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Kolektivní rozum - Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší pravděpodobnost výhry

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.