pondělí 23. dubna 2012

Filmová podoba týdne (11)


Jedná se o meme jehož autorem je Niklaus. Cílem tohoto meme je každý týden uveřejnit nějaký film/seriál, který je podle knihy.
Název filmu: Slečna nebezpečná (One for the money)
Režisér filmu: Julie Anne Robinson
Hrají: Kathrine Heigl, Jason O´Mara, Daniel Sunjata, John Leguizamo, Sherri Shepherd, Debra Monk a další
Název knihy: Za všechny prachy
Autor knihy: Janet Evanovich
O čem film je? (ČSFD):
Poněkud ztřeštěná Stefanie Plum je na tom mizerně. Nemá práci, nemá peníze, nemá manžela a navíc jí právě zabavili auto. Od svého bratránka dostává nabídku práce v jeho firmě, která chytá osoby, jež se nedostavily k soudu. Za jednoho takového výtečníka může shrábnout třeba i deset tisíc dolarů. Připadá jí to jako skvělá možnost výdělku a rozhodne se to zkusit. Jejím prvním případem je Joe Morelli, šaramantní bývalý policista obviněný z vraždy. Má to však háček, Morelli je její kamarád z dětství, ba možná víc než kamarád…

Můj názor:
Já zatím nějak určitý názor nemám, jelikož jsem zatím tenhle film neviděla a ani jsem nečetla knihu. Nicméně ukázka je zajímavá a dává tušit zábavu. Kvůli ní mě film včera zaujal. Pak jsem uviděla ten plakát, který s filmem souvistí a došlo mi, že jsem ho už někde viděla. Tak jsem hledala, hledala a hledala až jsem našla tu knížku Za všechny prachy, kterou si plánuji přečíst.
Celkově si myslím, že to vypadá dobře a navíc mám Kathrine Heigl ráda, i když vidět ji jako brunetu je zvláštní. Jen co mě ještě zaráží je název filmu. Do češtiny ho daly jako Slečna nebezpečná, i když se kniha jmenuje Za všechny prachy. Nu, ale co. Ono to vypadá, že to Slečna nebezpečná možná bude sedět lépe. :)

Trailer:

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.