středa 18. dubna 2012

Waiting on Wednesday (9)


Toto meme pořádá Breaking the Spine. Cílem meme je uveřejnění knih, které si chceme přečíst.

Autor: Michaela Burdová
Český (a zároveň originální) název: Minotaurus
Série: Křišťály moci
Díl: 4.
Anotace:
Tajemný labyrint v horách ukrývá tvora, který dávno zapomněl, kým býval. Přesto čeká na Vyvolenou, která ale jeho hlas slyšet nechce. Isgraël mezitím chystá poslední úder, který zmaří všechny naděje na záchranu. Nikdo ale netuší, že přitom osvobodil prastaré zlo, před kterým nikdo neuteče...

Čtvrtý díl navazuje na předchozí Křišťály moci - Zrada temného elfa, Křišťály moci - Hněv Pána ohně a Křišťály moci - Věž zkázy.

Michaela Burdová je dle mého názoru velmi nadaná mladá česká autorka, která by si zasloužila o dost více pozornosti. Za sebou má již triologii Poselství jednorožců, kterou jsem sice ještě nečetla, ale rozhodně se na ni chystám.
Předchozí tři díly ze série Křišťály moci jsem už četla a moc se mi líbily. Míša píše vážně dobře, poutavě a má zajímavé nápady. Její knihy jsou sice určeny spíše mladším, ale není problém, aby si je přečetla i o trochu starší osoba. Mně se její styl psaní líbí a na tenhle díl, který je dílem posledním, se vážně těším. Už ho mám i doma, jen si na něj v té kupě knih musím najít čas. :) Avšak jsem dost zvědavá, jak tam vlastně všechno dopadne. A pevně doufám, že Míša bude psát a vydávat další knihy. :)

Zdroj anotace a obálky:
www.fragment.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.