pátek 25. května 2012

Blogové hlášení poprvé

Pozor! Pozor! Přichází důležité hlášení!
Takžé. Jelikož jsem zde na blogu neměla žádnou rubriku, kam bych mohla dávat případné aktuality či zprávy o blogu, rozhodla jsem se zavést rubriku Blogové hlášení. Rubrika to bude dosti nepravidelná, ale možná se pokusím jednou za měsíc sesmolit nějaké to shrnutí o blogu. Nu, uvidíme.

A proč píši dnešní, historicky první, blogové hlášení? Pravidelným návštěvníkům to je určitě jasné, těm novým to brzy osvětlím. Blog má totiž nový kabátek! A musím říct, že dle mého názoru opravdu krásný! Autorkou nového layoutu je MAKY.OREL z blogu zkusdess! Tímto Maky ještě jednou a upřímně děkuji.
Co na nový layout říkáte vy? Také se vám zdá tak kouzelný jako mně? :)
S novým layoutem jsem se rozhodla blog trochu překopat, přenastavit a prostě to tu nějak lépe zorganizovat. Takže prosím o strpení, pokud nebudou nějaké odkazy fungovat. Asi se v tom budu právě šťourat. :D
(týkalo se původního blogu - yours-fantasy.blog.cz)

Zároveň se omlouvám za menší aktivitu, ale školní rok se blíží ke konci, a tudíž mám dost učení. Učitelé chtějí na poslední chvíli dohánět známky, jelikož poslední dva týdny v červnu se jede do Anglie a z mé třídy tam zavítá více než půlka. Já mezi nima bohužel nebudu, avšak ani ve škole nebudu. Nicméně o tom někdy příště. ;)
A když už tu sepisuji ty informace o blogu, hodím sem ještě jednu novinku.
Rozhodla jsem se zúčastnit čtecí challenge, jejíž autorkou není nikdy jiný než skvělá Syki. Jedná se o čtecí výzvu, která bude určená na léto. A jelikož já v létě vždycky přečtu více knih, tak proč to nevzít touto formou.
Více si o této challenge můžete přečíst zde.
Já sama si dávám za cíl 25 knih. Počet těchto knih představuje sýkora parukářka, která se mi moc líbí a proto jsem se rozhodla pro ni. Ji prostě získám! :D
To bude ode mě vše, moji milí čtenáři.

KONEC HLÁŠENÍ!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.