středa 30. května 2012

Waiting on Wednesday (15)


Toto meme pořádá Breaking the Spine. Cílem meme je uveřejnění knih, které si chceme přečíst.

Autor: Sarah Dessen
Originální název: This Lullaby
Český název: Ukolébavka
Anotace:
"O lásce už jsem neměla žádné iluze. Přicházela a odcházela, ranila, a někdy taky ne. Lidé nemají být spolu navěky, bez ohledu na to, co se zpívá v písních."
Remy nevěří v lásku, a ostatně proč by měla? Její matka se popáté vdává a její otec, kterého nikdy nepoznala, jí zanechal jen jednu ubohou píseň - Ukolébavku, kterou si lidé tak často a tak absurdně nechávají hrát na svatbách.
Remy ale věří na zábavu, a tak o kluky nemá nouzi, s kamarádkami chodí pařit a vůbec si užívá života. Přesně podle plánu, s cynismem, nadhledem a jistou dávkou blahosklonnosti nad city ostatních. Pak se ale objeví Dexter a snaží se jí převrátit život vzhůru nohama. Otázkou je, zda o to ledová královna Remy vůbec stojí…


Na tuto knihu mě nalákaly pozitivní recenze, které jsem četla. A pak ještě to velmi vysoké hodnocení na portálu GoodReads (4,10 při asi počtu 40 000 hodnotících). Já osobně knihy z tohoto žánru moc nečtu, ale když jsem viděla na stránkách Albatrosu ty slevy, knihu jsem si objednala (společně s Polibkem pro Annu). Na knihu jsem tedy zvědavá a doufám, že se u ní hezky odreaguji, i když se k ní asi dostanu až v létě. :)

Zdroj anotace a obálky:
www.goodreads.com

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.