neděle 17. června 2012

Blogové hlášení podruhé

Hola hej, moji milí čtenáři!

Tak se vám opět hlásím! Nejdříve bych se vám ráda omluvila za to, že má aktivita za tento měsíc nebyla nijak veliká. Ale znáte to. Škola končí, učitelé šílí a zavalují nás písemkami. A my na poslední chvíli honíme známky, aby to vysvědčení nakonec vypadalo nějak k světu. Pro mě to bylo obzvlášť hektické, jelikož pro mě končí školní rok hezky o dva týdny dřív, tudíž jsem měla o týden méně na shánění známek. Ale teď už mám naštěstí klid, takže relaxuju, čtu a plánuju nějaké věci na blog.

Teď se dostáváme k dalšímu bodu tématu, o kterém chci psát. Školní rok mi o dva týdny nekončí dřív pro nic za nic. Zítra totiž nastupuju do nemocnice kde zůstanu až do pátku. Bohužel nemám nejmenší zdání jak to tam bude s wi-fi, a tudíž jsem už přednastavila nějaké články a ještě se nějaké pokusím přednastavit, aby to tu nebylo až tolik mrtvé. Jedinou výhodu můj pobyt v nemocnici má. A to klid na čtení. Pevně doufám, že mi nebude nijak blbě a já se ke čtení dostanu. Mám v plánu si sebou vzít knihy Cinder (Marrisa Meyer), Železný král (Julie Kagawa) a Eon: Znovuzrození dračího oka (Alison Goodman). Tak snad aspoň jednu z knih přečtu.

Jakmile se vrátím z nemocnice domů, tak doufám, že se blog trochu rozjede a já se mu budu aktivněji věnovat. I když někdy kolem 15. července patrně odjedu na týden pryč, ale jelikož to ještě není jisté, tak to zatím nebudu řešit. Na léto mám v plánu soutěž, ale zatím ještě vůbec nevím o co a na kdy. Musím to ještě promyslet a pak vás budu včas informovat.

Nu, to je od mě snad vše. Jen bych vám asi ráda popřála pevné nervy s posledními testy, hodně štěstí, ať máte hezké vysvědčení a můžete se to nejdříve pustit do čtení knih! :)

Tak za týden zdar. ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.