sobota 23. června 2012

Blogové hlášení potřetí

Tak se vám opět hlásím, drazí čtenáři!

Hlavním předmětem dnešní zprávy není nic jiného než to, že jsem už doma! Z nemocnice mě pustili včera a teď mám doma ještě týden relaxovat, takže už mám vlastně opravdové volno. Takže čas na čtení a na blog! Za to jsem vážně moc ráda, protože ten oddych od školy už vážně potřebuji.

Navíc to vypadá, že budu mít pěkné vysvědčení, aspoň podle mě. Do teď jsem nevěděla co nakonec budu mít z matiky (což je pro mě učiněné zlo, které mi kazí průměr známek), ale včera jsem zjistila, že to bude trojka! Hurá! :D Já jsem z toho vážně nadšená, protože jinak budu mít jedničky a dvojky. :))

A protože už mám ty prázdniny, můžete čekat, že teď se to na blogu trochu více rozjede a já začnu přidávat více článků mé vlastní tvorby - už to nebudou jen ty meme, které bývají náplní tohoto blogu. Určitě začnu přidávat více recenzí. Zítra bych chtěla jednu z recenzí uveřejnit a na příští týden budu mít další dvě, takže se máte na co těšit. :)
Kromě recenzí bych chtěla přidávat i nějaké ty tématické články. Už mám pár nápadů, takže teď to jen promyslet, dát nějak dokupy a sepsat. Snad se vám budou líbit. :))

Jak už jsem v minulém hlášení psala, mám v plánu uspořádat soutěž. A jelikož jsem teď nadšená, že budu mít dobré vysvědčení a navíc začínají ty prázdniny, nechám vás vybrat si, o jakou knihu budeme soutěžit. Tedy, doufám, že si někdo zahlasuje, že. :D Pokud né, tak vám vyberu sama. :)
A z jakých knih, že vám to dávám na výběr?

1. Pod nekonečnou oblohou by Veronica Rossi
- Jedná se o knižní novinku, kterou má na svědomí Knižní klub. Sama jsem knihu ještě nečetla, takže ji nemohu hodnotit. Více informací o ní najdete ZDE.

2. Dokonalý pár by Ally Condie
- Další z knižních novinek, která za pár dnů vyjde u Knižního klubu. Též jsem knihu nečetla, i když mezi českými či slovenskými blogery má dost příznivé ohlasy. Více informací o knize najdete TADY.

3. Dcera kostí a dýmu by Laini Taylor
- Opět jedna z novějších knížek od Knižního klubu. Na ni jsou poněkud rozporuplné názory, ale třeba se vám bude líbit. :) Více o knize ZDE.

4. Polibek pro Annu by Stephanie Perkins
- Moc pěkná, relativně nová kniha vydaná u CooBoo. Já osobně z ní byla nadšená, na blogu můžete nalézt recenzi. Více o knize máte TADY.

5. Nářek by Maggie Stiefvater
- Kniha, která u nás byla vydána asi před měsícem nakladatelstvím Motto. Já osobně toho o ní moc nevím, snad jen to, že ji napsala autorka Mrazení, Váhání a Splynutí. Já osobně tedy z Mrazení moc nadšená nebyla, ale třeba tahle knížka nebude špatná. Nu, více o ní najdete TU.

Ták, která z knih vás nejvíce zaujala a chtěli by jste si o ní v blízké době zasoutěžit? Pod článkem máte anketu, tak nezapomeňte hlasovat! :)

A to je ode mě prozatím asi vše. Tak se mějte hezky a přiji vám pěkné vysvědčení! :))

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.