neděle 26. srpna 2012

Potřeštěné letní kniho-dumání (9)

VeEee ve spolupráci se Syki vytvořila letní projekt Potřeštěné letní kniho-dumání. Má to určitou podobu dumání, ale spíše jde o sestavování knih na určitá, dosti zajímavá témata. Více o projektu si můžete přečíst ZDE.
A jak vám si došlo, já jsem se rozhodla zapojit, jelikož mě tento projekt dost zaujal a hlavně si myslím, že by to mohlo být zábavné. :) Dnes vám tedy přináším deváté téma. Dnešní příspěvek je do tohoto dumání už poslední. :)

Knihy, které nezabije ani chlor

Jsou knihy a knihy. Na jedny nedáme dopustit a druhé bychom nejradši už nikdy neviděli. Jenže všichni ostatní okolo vás o nich neustále melou, vynášejí je do nebes a vy je tak máte neustále na očích a prostě se jich nemůžete zbavit. Sestavte seznam 5 knih, které jsou nesmrtelné, ale vám spíš pijí krev a napište, proč jste si vybrali právě je.


Tyhle upíří série určitě zná každý z vás. A tím jak se o nich pořád mluví jsou i v zásadě nesmrtelné. A dost otravné a mně spíše pijou krev, opravdu. Nemám je ráda a asi už ani nikdy mít nebudu.

Ságu Stmívání jsem dřív i měla docela ráda. Jenže se o ní pořád a pořád mluvilo, bylo okolo ní a filmů velké šílenství, až se mi to celé znechutilo. Teď už vím, že ani ohledně kvality to není moc dobré. Osobně se už moc těším až si v kině odbude premiéru druhá část Rozbřesku. Pak bych od téhle série už snad mohla mít svatý klid. (Ale bůh ví jestli na tom nebude chtít studium ještě nějak vydělat. Někde jsem četla, že je navrhováno z toho udělat seriál, ale to se doufám nestane...)

Kdybych nikdy neslyšela o Škole noci, tak bych byla o moc šťastnější. Když už se o ní tolik nemluví a já si začnu říkat, že už bude klid, že už je toho konec, tak na mě vždycky (!) někde vyskočí reklama na další díl nebo další knihu, která s tím souvisí. Tahle série je snad nekonečná a pro mě bohužel naprosto příšerná, pije mi krev a já stále marně doufám, že už skončí.

Jako poslední tu mám sérii Upíří deníky. Ty jsou též snad nesmrtelný a hlavně nekonečný. :D Už ani nevím kolik dílů je a vždycky když vydají další, tak koukám jak blázen a říkám si, o čem to sakra může být?! Přiznám se, že tuhle sérii jsem nečetla (tedy první díl jsem zkusila, ale po asi dvaceti stránkách to vzdala a odložila na neurčito) a dlouho mi ani tak nevadila, jenže má sestřička přišla na seriál a začala o knihách žvatlat. A to mi dost leze na nervy - navíc nechápu proč si musela vybrat tak nekvalitní literaturu!
Tak tohle by byly knihy, které pijí krev mně. Kdyby tyhle knihy nebyly, bylo by to vážně fajn.

A jaké knihy pijou krev vám? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.