středa 1. srpna 2012

Waiting on Wednesday (24)


Toto meme pořádá Breaking the Spine. Cílem meme je uveřejnění knih, které si chceme přečíst.

Autor: J. R. Ward
Originální název: The Black Dagger Brotherhood: An Insider's Guide
Český název: Bratrstvo černé dýky: Průvodce
Série: Bratrstvo černé dýky
Díl: 6,5
Anotace:
Nejnovější svazek série Bratrstvo černé dýky by si neměl nechat ujít žádný z fanoušků proslulých caldwellských upírů! Autorka J.R. Ward v něm nabízí pestrou všehochuť bonusů, jaké v žádném z jejích románů nenajdete.

Kromě zbrusu nové novely Otec ze života Zsadista, Belly a jejich dcerky, naleznete v Průvodci také řadu scén, které spisovatelka musela z dosud vydaných románů s těžkým srdcem vynechat, aby dodržela rozsah a zachovala sevřenost děje - to ovšem neznamená, že jsou méně poutavé než ty, které se na stránkách knih nakonec ocitly. J.R. Ward také vybrala z prvních šesti knih série nejlepší hlášky a svoje oblíbené pasáže, které předkládá čtenářům ve zhuštěné formě. S udatnými členy Bratrstva černé dýky se můžete blíže obeznámit v jejich "osobních spisech", ale také v dotaznících, které vlastnoručně vyplnili, a prostřednictvím interview, která poskytli autorce osobně v prostorách svého tajného sídla. A konečně - J.R. Ward, autorka světových bestsellerů, nechá čtenáře nahlédnout do své kuchyně: nesobecky se s nimi podělí o návod, jak napsat knihu a jak ji dostat na trh - a prozradí také některé specifické detaily, které pomáhají při psaní jí osobně.


Na tuhle knížku jsem dost zvědavá - hlavně se těším na novelu Otec, protože Zsadista mám ze všech bratrů nejradši. :) A co jsem zatím na tu knížku koukala, tak vypadá docela dobře a vtipně - hlavně ty dotazníky, které tam jsou vyplněné a tak. Doufám, že se ke knize dostanu co nejdřív, jelikož to bude hezké odreagování, řekla bych. :))

Zdroj anotace a obálky:
www.goodreads.com

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.