středa 12. září 2012

Waiting on Wednesday (30)


Toto meme pořádá Breaking the Spine. Cílem meme je uveřejnění knih, které si chceme přečíst.

Autor: Cynthia Hand
Originální název: Unearthly
Český název: Nadpozemská
Série: Nadpozemská (aspoň tuším...)
Díl: 1.
Anotace:
Zjistit, že jste částečně anděl, není zrovna běžná rutina ani procházka růžovým sadem, zvlášť když víte, že máte naplnit na Zemi poslání, že máte úkol, který byl svěřen jedině a právě vám, ale nikdo vám neřekne, jaký ten úkol přesně je. Nicméně Clara, hlavní hrdinka trilogie Nadpozemská, se s tím statečně pere. Dokonce se snaží zjistit, kdo je ten pohledný kluk, kterého vídá ve svých snech a který zjevně nějak patří k jejímu poslání. Má ho zachránit? Je tohle smyslem jejího života?

Nadpozemská je příběhem nejen o andělích, ale zejména o lásce, přátelství, osudu a volbách, které někdy musíme učinit, aniž bychom chtěli.


Tuhle knihu si přečíst chci, i když k ní budu přistupovat bez nějakých očekávání. Já knihám s andělskou tématikou moc nevěřím, nějak mě prostě neberou, i když jsem jich ještě zas tolik nečetla. Knihu si ani moc nechci pořizovat a doufám, že ji zakoupí naše knihovna. Jsem docela zvědavá jak se mi kniha bude líbit. Ale pevně věřím, že bude, jelikož má docela vysoká hodnocení. Tak uvidíme. Určitě jí chci dát šanci. :)

Zdroj obálky a anotace:
www.goodreads.com

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.