pátek 5. října 2012

Nakladatelský maraton - Domino


A máme tu další část do Nakladatelského maratonu a to jednu z posledních. Pak nás čekají už jen dva příspěvky do tohoto projektu. Což mě docela mrzí, jelikož mě tenhle projekt baví, ale nevadí. :)
Dnes se tedy zaměřím na nakladatelství Domino. Od toho jsem pár knih četla, ale měla jsem je z knihovny. A doma mám jen opravdu málo knih od tohoto nakladatelství. Ale to se snad po Vánocích změní. No nic. A co, že to od tohoto nakladatelství mám? :)


Jak jsem už psala, od tohoto nakladatelství toho mám málo. Pouze ty tři knihy, které jsou na fotce. Jak možná někteří poznali, jedná se o tři díly ze série Sukuba, kterou napsala všem dobře známá autorka Richelle Mead, která má na svém kontě i sérii Vampýrská akademie. :)

Já osobně jsem zatím četla pouze první díl. Ten se mi vlastně i docela líbil, pokud si dobře vzpomínám - je to více než rok zpátky, takže vážně přesně nevím. :) Ale měla jsem potřebu si pořídit další díl, takže to muselo být fajn, asi. :D Vlastně jsem se v téhle knize poprvé setkala s pojmem Sukuba a jelikož jsem v podobných knihách ještě nebyla moc sečtělá, přišlo mi to originální. :) Knížku jsem si pak koupila proto, že jsem měla přečtený první dva díly VA (a více přečteno zatím nemám) a ty knihy se mi líbily, proto jsem od té autorky chtěla mít doma její další a u nás novou sérii. :)
Na druhý a třetí se chystám až budu mít čas. Což bude bůh ví kdy. :D I když už bych si je vážně mohla přečíst, když je mám tak dlouho doma.

A ještě něco k obálkám - nevím jak vám, ale mně se líbí obálky prvních dvou dílů, dál už ani ne. Ony totiž obálky třetího a toho čtvrtého díly jsou z jiné edice, tuším a mně prostě přijdou divné. I když oproti těm originálním trochu lepší - ty naše mají poněkud pozměněné barvy a kontrast, nebo něco takového. Prostě jsou trošku jiné, ale vypadají lépe. :)

Kolik knih od Domina mám dohromady?

3

A co bych si v budoucnu ráda pořídila?
Nu, letošní Vánoce se u mě ponesou právě v duchu knih od nakladatelství Domino. Mám totiž v plánu si hezky pokoupit všechny knihy od Richelle Mead. Takže by mi do knihovničky měl přibýt box Vampýrské akademie. To pak už snad tu sérii konečně dočtu - nejdříve jsem si je půjčila z knihovny, pak je musela vrátit, protože jsem je nestihla přečíst a pak byly knihy beznadějně zarezervované. To už jsem se rozhodla, že si je pořídím domů a letos o Vánocích tak opravdu učiním. :)
K VA mám v plánu přihodit její spin-off sérii Pokrevní pouta. Všichni knihy dost chválí a prý jsou stejně dobré jako VA, tak snad se mi budou líbit. Ale myslím, že jó, když hlavní roli má Adrian. :D
A samozřejmě si ještě plánuji koupit čtvrtý díl Sukuby, když už mám doma ty předchozí. :) I když tentokrát mi přijde obálka trochu zvláštní - hlavně to lesklé zelené písmo na obalu. ^^ :)
Dále bych si jednou ráda pořídila všechny knížky od Stevea Berryho, protože ten píše vážně dobře a mně se jeho knihy líbí, i když jsem jich zatím moc nečetla. :)
Nu a to bude aspoň prozatím vše, řekla bych. :)

A jak jste na tom s Dominem vy? Máte od něj doma něco nebo vůbec nic? :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.