středa 24. října 2012

Waiting on Wednesday (35)


Toto meme pořádá Breaking the Spine. Cílem meme je uveřejnění knih, které si chceme přečíst.

Autor: Colleen Houck
Originální název: Tiger´s Quest
Český název: Tygrova stezka
Série: Tygří sága
Díl: 2.
Anotace:
Víra. Důvěra. Touha.
Jak daleko byste zašli, abyste zachránili svou jedinou lásku?
Kelseyino poslední léto bylo šílené. Tak šílené, že by tomu nikdo nevěřil. Vedle toho, že musela bojovat s hordou zákeřných opic a putovat indickou džunglí, se zamilovala do Rena, tři sta let starého prince.
Nové nebezpečí teď Kelsey přinutí, aby se vydala za dalším indickým dobrodružstvím s Renovým bratrem, záporákem Kishanem a nepravděpodobná dvojice si začne klást otázky ohledně svého skutečného osudu. A Renův život visí na vlásku stejně jako pravda v Kelseyině srdci.
Tygrova stezka je strhující pokračování tygří ságy, ve které se trojice hlavních hrdinů dostane zase o krůček blíž k prolomení prastaré kletby, která je svazuje.


Pokud jste četli mou recenzi na první díl - Tygrovo prokletí, která se na blogu nachází, tak patrně víte, že kniha se mi docela líbila. A že jsem zvědavá na pokračování. To tento měsíc vyšlo a proto bych si ho ráda někdy přečetla. Nicméně musím počkat než se objeví u nás v knihovně. :) Na knihu jsem dost zvědavá - hlavně co se týká příběhu. Také pevně doufám, že postavy se začnou chovat aspoň trochu normálně. Tak uvidíme. :)

Zdroj obálky:
www.goodreads.com

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.