pondělí 31. prosince 2012

Nejoblíbenější blog 2012

Tohohle projektu jsem si všimla už na několika blogech a jelikož mám dneska psavou náladu, řekla jsem si, proč taky nevypsat své nejoblíbenější blogy? :) Toto ocenění má na svých bedrech Eloran Arroway.
Za tenhle rok jsem objevila spoustu knižních blogů, která doteď pravidelně a ráda navštěvuji. Vlastně nějak v této době loňského roku jsem navštívila svůj první knižní blog! Nezapomenu na mou radost, když jsem blog Syki tenkrát objevila. I když po první návštěvě jsem si její adresu neuložila a o pár dní později jsem ten blog jak blbá hledala. A docela dlouho bezúspěšně. Naštěstí jsem se na její stránky nakonec opět dostala a pak už to jelo! Od té doby jsem objevila spoustu knižních blogů, hodně z nich přes stránky Syki. A jsem moc ráda, že jsem knižní blogy objevila, vážně. Konečně jsem našla lidi, kteří se mnou sdílí mou lásku ke knihám a chápou ji! To je prostě úžasné! No nic. Dost mých řečí. Tak, které ty blogy patří do mé TOP 5?

• Asi jako první rovnou zmíním tu Syki a její Knižní doupě, když je to ten první blog, který jsem objevila a nejdéle ho navštěvuji. A Knižní doupě rozhodně řadím mezi své nejoblíbenější blogy. Mám ráda recenze, které Syki píše. A z jejího blogu přímo srší energie a kreativita! Mám ráda projekty, které Syki vymýšlí a ještě radši se do těch projektů zapojuji! Myslím, že Knižní doupě budu navštěvovat ještě dlouho a s radostí! :)

• Jako další musím zmínit blog Annie & Neliss. Jejich Bookland navštěvuji velmi ráda a často. Pokud se nepletu, blog navštěvuji již od jeho vzniku, což o žádném jiném blogu říct nemohu - tedy aspoň tuším, že to tak je. :) Holky jsou kreativní, snaží se být na svém blogu aktivní a nepsat jen recenze. I když z Měsíčních chvástaček od Annie mívám infarkt. :D Stejně tak z počtu knih, které Annie stíhá přečíst. Ale tenhle blog mám prostě velmi ráda, ráda ho navštěvuji a navštěvovat určitě budu i nadále. :)

• Další z blogů, které mám nejradši a které navštěvuji pravidelně, je blog Freckles. Už ani nevím, kdy jsem tento blog objevila, ale jsem za to ráda! :) Freckles má skvělé a často úžasně vtipné články! :) Líbí se mi její nápady a často uvažuji, kde je bere. :D S radostí si čtu i její shrnutí knih, které mají vyjít, protože to není jen název knihy a anotace, ale hlavně i nějaký ten názor, který mi o knize něco řekne. :) A Freckles má i pěkné recenze, které si vždycky ráda přečtu. :)

• Nesmím zapomenou i na jeden chlapecký blog, který navštěvuji stejně pravidelně, jako blogy výše zmíněné. A tím je Spiritův blog Spirit-secret. A pokud tento blog neznáte, je to velká škoda! :) Je strašně fajn si přečíst názor na knížky i od nějakého kluka! Pevně doufám, že Spiritovi vydrží chuť blogovat co nejdéle, jelikož by byla škoda, kdyby ne. :)

• A nakonec tu mám jeden slovenský blog, který určitě bude spousta z vás znát. Judit s jejím blogem My Alternative World of Books rozhodně není nějaký blogový nováček. :) Tenhle blog znám také dost dlouho. Mám ráda jaká svá, zábavná a originální Judit je! :D :) Její články - jako například tento - jsou jednoduše skvělé! :D A recenze jsou také skutečně povedené, vždycky si je ráda přečtu. :)

Bylo těžké se rozhodnout, kterých přesně pět blogů mám vybrat, jelikož je spousta dalších blogů, které ráda navštěvuji. Ale tyhle navštěvuji asi nejčastěji a nejradši. :)
Takže, tohle jsou pro tenhle rok mé nejoblíbenější blogy! A jak jste na tom vy? Které blogy rádi navštěvujete? Jen pište, třeba díky tomu objevím některé nové! :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.