sobota 22. prosince 2012

On My Wishlist (45)


Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet.

Včera mě popadla taková ta nálada, kdy jsem probírala všemožné anglické knížky, které bych si chtěla přečíst. Nakonec jsem včera došla až k bodu zlomu, kdy jsem si řekla, že už si ty knížky musím sakra pořídit! Protože o pořízení knížek v angličtině mluvím už dlouho. Ale až včera jsem se k tomu pevně rozhodla. Takže hned jak budu mít peníze, knihy si prostě někde objednám. A zatím to vypadá na tyto knihy:
Heist Society by Ally Carter (GoodReads)
I´d Tell You I Love You, But Then I´d Have to Kill You by Ally Carter (GoodReads)
The Duff: Designated Ugly Fat Friend by Kody Keplinger (GoodReads)
Vanished by Meg Cabot (GoodReads)

Takže. Tyhle čtyři knížky si chci určitě pořídit a přečíst. A proč to? Nu, hlavně počítám s tím, že knížky nebudou mít tak složitou angličtinu. :D Minimálně ty první tři mi doporučilo už pár osob, že prý lehkou angličtinu mají. U Vanished si nejsem jistá, ale od Meg Cabot jsem v angličtině četla už první díl Mediátora a to nebyla těžká angličtina. Takže to uvidíme. :)
První dvě knihy mě ohromně zaujaly dějem. Jsou to první díly ze dvou sérií a řekla bych, že se mi budou líbit. Už jen název té druhé knihy slibuje zábavu. :D :)
The Duff mě zaujala skrze recenze, které jsem na ni četla. A Kody Keplinger je obecně dost oblíbená autorka, jak jsem si všimla. Tak jsem zvědavá jak se bude kniha líbit mě. :)
A Vanished - nu, řeknu to takhle. Napsala to Meg Cabot. A co napsala Meg Cabot, to mě baví (tedy až na výjimky jako je Nenasytná...). Navíc to je její série, která u nás zatím nevyšla. V téhle knize jsou dohromady první dva díly. :)

Tak snad si knížky pořídím co nejdříve. Už se těším až se do nich pustím! :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.