středa 14. března 2012

Waiting on Wednesday (4)


Toto meme pořádá Breaking the Spine. Cílem meme je uveřejnění knih, které si chceme přečíst.

Autor: Rick Riordan
Originální název: The Lost Hero
Český název: Proroctví
Série: Bohové Olympu (Heroes of Olympus)
Díl: 1.
Anotace:
Vítejte zpátky v Táboře polokrevných! Volné pokračování napínavé dobrodružné série Percy Jackson právě začíná! Do Tábora polokrevných přicházejí noví hrdinové Jason, Piper a Leo. Ale než se stačí pořádně rozkoukat, čeká je nebezpečná výprava, vedená záhadným proroctvím. A podaří se při tom všem vypátrat i Percyho Jacksona, ztraceného hrdinu? Není tak zlé probudit se v autobuse cestou na školní exkurzi mezi svou dívkou a nejlepším kamarádem. Pořádný malér ale je, když spolužáky nepoznáváš, nevíš ani, kdo jsi sám, a netušíš, jak ses tam vůbec ocitl! A to všechno je jenom začátek, protože na výletě v Grand Canyonu se začnou dít vážně strašlivé věci…

Já osobně jsem původně tuhle knížku číst nechtěla. Říkala jsem si totiž, fájn, dočetla jsem Percyho Jacksona a říkala si, že tu novou knížku od Riordana číst nebudu. Řekla jsem si, že tohle jsou přece jenom knížky pro mladší osoby, i když i ty starší můžou bavit. Prostě jsem si myslela, že to číst nebudu.
Jenže pak jsem o tom zjistila, že to bude ze světa Percyho Jacksona, že se příběh bude odehrávat jen pár měsíců po skončení předchozí série. Dále jsem si přečetla anotaci a dozvěděla jsem se, že se to vlastně bude Percyho Jacksona nějak týkat, souviset to s ním. A pak jsem si ještě přečetla ukázku. Ta mě utvrdila v tom, že si tu knížku přečtu. Takže teď jen čekám, až se mi konečně dostane do ruky. A docela dost se na ní těším!

Zdroj anotace a obálky:
www.fragment.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.