neděle 17. března 2013

Blogové hlášení popáté


Zdravím vás, moji milí čtenáři!

Takže, ráda bych vám oznámila, že celý příští týden bude blog poměrně neaktivní. Se školou dnes odpoledne odjíždím do Německa v rámci projektu Lanterna Futuri a vrátit bych se měla příští týden v sobotu. Bohužel vůbec nevím, jestli v Německu bude přístup k internetu či ne, ale pevně doufám, že ano. I když tomu moc nevěřím. 
Článků jsem nestihla moc přednastavit, zatím jsem nastavila jen meme, která přidávám. Trochu pochybuji, že ještě stihnu recenzi, ale kdo ví. Takže na blogu asi moc aktivity nečekejte. :)
Jsem zvědavá, jak se mi bude v Německu líbit, ale docela dost se těším. Beru si sebou pár knih, tak snad stihnu aspoň něco přečíst. Nicméně jakmile se z Německa vrátím, blog bude aktivnější než doposud, slibuji.

Tenhle týden jsem měla totiž poněkud hektický. Z toho důvodu jsem ještě nestihla vyhlásit vítěze narozeninové soutěže, za což se vám opravdu moc omlouvám. Myslela jsem, že to stihnu za sobotu, ale bohužel jsem nakonec balila a na poslední chvíli sháněla věci, které mi chyběly (vím, jsem hrozná), takže jsem nestíhala. Navíc bych stejně ceny nemohla příští týden odeslat. Takže se moc omlouvám, ale soutěž vyhlásím až přijedu. A pak co nejdříve odešlu ceny.

A když už sepisuji tento článek... Moc vám děkuji za to, že můj blog navštěvujete! Také moc děkuji za těch 23 pravidelných čtenářů, kteří můj blog sledují! Jste skvělí! :)

No, to je ode mě patrně vše. Snad vám jen popřeju pěkný den a doufám, že můj blog budete navštěvovat i nadále. :)

Kristie

3 komentáře:

  1. hlavně si to v tom Německu užij! x))

    OdpovědětVymazat
  2. Doufám že se s námi podělíš o zážitky z Německa a dovezeš si nějakou knihu=)

    OdpovědětVymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.