sobota 9. března 2013

On My Wishlist (56)

Jedná se o meme z dílny Book Chick City. Spočívá v tom, že každou sobotu uveřejním knihy, které bych si chtěla koupit. Můžou být starší, novější, ale klidně i knihy, které budou teprve vycházet. Pro tuto sobotu jsem si vybrala tuto knihu:
Praštěný by Kevin Hearne

Mám doma první dva díly, takže je celkem jasné, že si koupím i ten třetí, že? :) První díl se mi dost líbil, ke druhému se snad dostanu co nejdřív, ale už teď se na něj těším. Už jsem vám říkala, jak moc se mi líbí obálky téhle série? A vůbec mi nevadí, že je na nich ten model tolik vidět, jelikož přesně takhle si Attika představuji. :D A taky se mi líbí, jak malé ty knížky jsou. :) Na ten třetí díl jsem tedy už zvědavá a také doufám, že letos vyjde ještě aspoň díl čtvrtý. Nu, uvidíme. :) 

5 komentářů:

 1. Taky se na Praštěného těším! Sice mám za sebou pouze Prohnaného + povídku z Pevnosti, ale už tak jsem našel další mou oblíbenou urban fantasy. :)
  A jinak jop, máš pravdu. Ty malé knihy jsou prostě úžasné! :D Takže Proklatého si musím přečíst opravdu brzy. A čtvrtého dílu bychom se tento rok měli dočkat. Laser-books to aspoň tvrdí na jejich fb stránce. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně jako ty mám za sebou Prohnaného a tu povídku z Pevnosti, kterou se mi naštěstí nakonec povedlo u kamarádky sehnat. :) A na pokračování se určitě těším! :)
   Tak to jsem ráda, že se čtvrtého dílu dočkáme ještě letos! :)

   Vymazat
  2. Jop? Sehnala? Tak to je fajn! :) Já ji právě tento týden četl a taky se mi líbila. :) Tak snad, když už je ta Pevnost znovu obnovena, se dočkáme i další povídky, jak slibovali. ;)

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Taky si myslím! :) A viděla jsi obálku prvního dílu? Ta se mi totiž zdá zatím nejlepší. :D :)

   Vymazat

Za každý nový komentář jsem moc vděčná, vždycky mě potěší a budu jedině ráda, když komentář zanecháte. :)
Pokud použijete profil "Anonymní" prosím, abyste se na konci příspěvku podepsali. Předem děkuji.